Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátnőmbe! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy reménytelenül beleszerettem a Bff-embe...ez így nem is lenne annyira ,,furcsa",ha nem lennének mind a ketten lányok...

1.Nem, NEM vagyok LESZBI

2.Bi vagyok, és ezt ő is tudja...

Ő hetero, van kiszemeltje is, tudom is ki az...de viszont ha összejönnének, én beleőrülnék...

Bevallani nem tervezem neki, mert nem szeretném elcseszni a barátságunkat.



Mit csináljak, hogy ne emésszen fel ez az egész? Ti mit tennének a helyemben?


A válaszokat előre is nagyon köszönöm! (!!trollok kíméljenek!!)



2019. dec. 9. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
The road so far...
2019. dec. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Susaan._ válasza:
34%
Szerintem az a legjobb megoldás erre, ha elásod magadban a témát, megérted, hogy ő hetero és már van kiszemeltje és beletörődsz a történtekbe. Az én gondolkodásom szerint, ha megmondanám a legjobb barátnőmnek hogy szerelmes vagyok belé, biztos sikítófrászt kapna és már nem lennénk barátok. Remélem segítettem, sok sikert vele! ^^
2019. dec. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Sajnos erre nincs jó megoldás. A legrosszabb ha elmondod neki, azzal valószínűleg annyi a barátságnak, de ha nem is lenne vége, jobb biztosan nem lesz.

A másik megoldás, hogy kevesebbet találkoztok, beszéltek, hátha jobb lesz idővel és nem leszel ennyire belezúgva, esetleg még találsz is valakit és minden megy tovább köztetek ahogy korábban.

2019. dec. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Erre mindenképp rámegy a barátság, akár bevallod neki, akár nem.
2019. dec. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Akkor meg már jobb őszintének lenni.
2019. dec. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
50%
Állításod szerint beleőrülnél, ha össze jönne az illetővel. Ha elmondod, tönkre megy a barátságotok. De szerintem jobb őszintének lenni, mondd el neki. Hátha.
2019. dec. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 gublug ***** válasza:
53%

Kezeld úgy mint egy függőséget.

Amikor pl. valaki cigizik de le akar szokni magától, akkor mit tehet?

Tudatosítanod kell magadban a negatív oldalát a dolognak.

Nem kell megőrülnöd és elmondanod sem kell.

Elásnod pedig végképp nem, mert az elásás egy negatív hangvételű szó, mint a szőnyeg alá söprés, elnyomás, elfojtás.

A problémákat fel kell oldani és meg kell oldani és nem elnyomni, meg stb.


Tehát napról napra tudatosítanod kell magadban azt, hogy milyen negatív következményei/hatásai lehetnek annak, ha beleszeretsz: érzelmi frusztrációk, stressz, megtört barátság, stb.


Egyébként nem törvényszerű az sem, hogy ő neki nem tetszene a dolog. Sehol sincsen törvénybe foglalva, hogy egy bi-teenager aki bevallja a barátnőjének, hogy tetszik automatikusan nemtetszését nyilvánítsa ki. Lehet, hogy csak nem beszél róla.


Döntened kell. Ha nem döntesz, akkor a vacillálás nem old meg semmit, csak összekuszál mindent.

Ha döntesz, akkor pedig olyan magatartást képviselsz amivel vállalod a következményeket.

2019. dec. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, ismerkedj sokat másokkal. Mondjuk nehéz előre megmondani ki leszbi és ki nem. De mivel te biszex vagy akár srácokkal is ismerkedhetsz. Barátnődre meg próbálj ne úgy gondolni.
2020. jan. 2. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Amúgy hetes nagyon jól leírta

2020. jan. 2. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!