Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjen el azt hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjen el azt hogy egy fiú észrevegyen?

Figyelt kérdés
Átlagos lány vagyok és már nyoyan szeretnek egy igazi kapcsolatot csak nem tudom hogyan érjem el azt h eszrevegyen és fiú! Kérlek írjatok tippeket.

2019. dec. 10. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, hogy más fiúknak mi jön be, de nekem az, ha keresi a társaságom, barátkozik velem, látszik rajta hogy szeret velem lenni. Én tipikusan az a fajta vagyok, aki nem mer kezdeményezni, szóval aki megteszi, annak azonnal nyert ügye van.
2019. dec. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Menj neki az utcán, akkor biztos észrevesz :D

Egyébként minden fiúnak más jön be, más a szimpatikus, szóval az a legjobb ha egyszerűen csak önmagad adod és akkor amiatt fognak odamenni hozzád vagy felfigyelni rád.

2019. dec. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!