Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit vegyek a barátnőmnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HEyoalf kérdése:

Mit vegyek a barátnőmnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Lehet hogy a témaválasztás rossz, jobbat nem igazán találtam, de a lényeg hogy nemrég összejöttem egy lánnyal, és nem az a digi-dugi kapcsolat hanem tényleg szeretjük egymást, viszont suliba járunk, lassan pedig téli szünet. Rendelni már nem igen tudok neki semmit mert valószínűleg nem hozzák ki, ezért valami kisebb ajándékra gondoltam, de fogalmam sincs mit.. Nyilván jobb lenne valami személyesebb ajándék de szerintem nem lenne különösebb baj ebből.😅 Még annyi, hogy ha rendelnék neki valamit a netről, akkor azt csak úgy tudnám átadni neki ha postázom, mert eléggé messze lakunk egymástól, és így h átmegyünk egymáshoz ez még igazából szóba sem jött így a második héten😅

Szóval akármiféle ötletet meghallgatok, bár lehetőleg olyanokra gondolok amit egy kisebb városban meglehet kapni.. 😊

A válaszokat előre is köszönöm!!!



2019. dec. 15. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
digitális képeslapot egy videoüzenettel, amin elmondod mennyire szereted, majd levetkőzöl meztelenre és feladod postán a rajtad lévő boxit, amit magához tud ölelni, vele aludni és érezni rajta az illatod
2019. dec. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A 04 válasza:
Ha 2 hetes a kapcsolat elég egy csokor virág vagy karkötő fülbevaló természetesen ha lehet a kedvenc színének megfelelőt vegyél. De egy csokinak is biztos örülne😉
2019. dec. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Színházjegy? Én tavaly azt kaptam a barátomtól és nagyon örültem. Vagy ha nem is színház, akkor valamilyem közös program.
2019. dec. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Egy Anál intruder 2000-et!
2019. dec. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!