Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátnőmnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátnőmnek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátnőmmel 10 hónapja vagyok együtt és karácsonyra szeretnék neki valami ajándékot venni, de mivel nem szeretné, hogy drága legyen (15 ezer fölött ), az ékszert már kilőttem nála. Előre is köszi a tippeket! Szép napot!

2017. nov. 3. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy olyan dolgot, ami kettőtök emlékét tartalmazza, akár te el is készítheted. Biztos örülne neki, ha szeretitek egymást. 16/F Írj privátot, ha kell valami tanács +-ba. Válaszolok amint tudok.
2017. nov. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valami olyan kell ami rád emlékezteti :) nekünk a barátommal olyan nyakláncunk volt (ezüst --> így nem volt drága) amibe bele volt vésve egymás nevének kezdőbetűje és az első csókunk dátuma
2017. nov. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Próbálj meg valami személyesebbet, amiről te jutsz eszébe. :)


De szerintem a parfüm is jó megoldás.

Esetleg egy táska, pénztárca :)

2017. nov. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Írj neki egy szerelmes levelet az nagyon jó ajándék meg ha szeret olvasni könyvutalvány :)
2017. nov. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én páromtól születésnapomra könyvet kaptam mivel tudja,hogy imádok olvasni ha szeret olvasni egyetértek az utolsó válaszolóval tökéletes a könyvutalvány én örülnék neki ha ilyet kapnék a páromtól.(:
2017. nov. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én ezüst fülbevalót vettem neki, így mindig mikor azt hordja rám emlékezteti, és elvittem vacsorázni. Mivel koleszos volt, és tél, így átkötöttem magam egy masnival a kabát alatt, és megjelentem a koliban a megbeszélt időpont előtt 10 perccel, mikor lejött már ott vártam egy rózsával a kezemben, és mondtam neki hogy itt is az első ajándéka, lehúztam a kabátot és ott volt a piros szalag masniba kötve :D nagyon tetszett neki, na meg mindenkinek a koli aulában :D aztán elmentünk vacsizni, és a végén odaadtam neki a fülbevalót egy gyűrűs ajándékdobozban. Sajnos lelőtte a poént mikor elővettem, azt mondta hogy látott egyszer egy filmet, amiben a férfi elővett egy ilyet és fülbevaló volt benne. mondom igen, akkor most ez az a film. :D szóval igazából nem az ajándék számít, hanem az hogy tényleg szeretettel és teljes szívből add azt amit adsz, és ha szeret, azt is értékelni fogja, mert tőled van :)

ugyanúgy adhatsz élményt ajándékba, mi még ezek után egy héttel kibéreltünk egy apartmant, ott egymással lehettek, egy hatalmas élmény, mi azóta voltunk többször is, ha pestiek vagytok vagy akár akkor is ha nem, mehettek úgymond vidékre is, egerbe vagy csabára, úgy utazással együtt kb annyiba jön ki az apartman bérlés mintha pesten vennétek ki egyet, és akkor az úgy mégnagyobb élmény :)

2017. nov. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!