Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A baratom ma nagyon csunyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom ma nagyon csunyan beszelt velem, siras kozben uvoltott velem. Feljek tole vagy ez normalis?

Figyelt kérdés
A sztori annyi csak,hogy mentunk haza(hozzam) es egy zebranal lesetaltam a jardarol az utra anelkul,hogy korbeneztem volna. Jott egy auto es a baratom rantott vissza. Sztem siman atertem volna elotte es o leorditotta a fejemet: MAJDNEM ELUTOTTEK B+,HOGY TEHETTED MEG EZT? es utana egesz este mondogatta,hogy fel elengedni egyedul mert baj lesz belole..sztem tuldramazta az egeszet es tulzasba esett mikor velem igy beszelt

#Lajy
2019. dec. 20. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Nem normális.
2019. dec. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Stark2000 ***** válasza:
94%
Túl reagálja. Mond neki, hogy majd jobban figyelsz, és kész. Nem kell ezt túl dramatizálni.
2019. dec. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Legalább aggódik érted. Nem kell úgy menni, mint aki nem lát ki a fejéből.
2019. dec. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Amikor a kérdés olvastam el,azt hogy ennél sokkal brutálisabb.

Igen,tény,hogy csúnyán beszélt veled,de legalább félt. Az jobb lenne ha nem féltene,óvna? Na látod. Inkább örülj neki hogy ilyen barátod van.

2019. dec. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11%
Vádg pofán és mond neki hogy "mit csinálsz? Vigyázz magadra"
2019. dec. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

1. Az tök jó ha valaki félti a másikat.

2. Nem üvöltéssel fejezzük ki ha valakit féltünk

Bár ez nem jelenti azt hogy brutális emberrel van dolga az embernek, lehet hogy egyszerű beszélgetéssel meg lehet oldani a helyzetet, és jó tud működni.

Szóval nem kell túl reagálni a dolgokat, lehet csak azért kiabált kiabált mert megijedt, de hogy utána sokszor felhozza az talán megoldható ha jelzés hogy érzed, és hogy oda figyelsz, vagy hogy zavar ha mindig ezzel jön.

2020. jún. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!