Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha minden nap...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha minden nap rosszul érzem miatta magam?

Figyelt kérdés

az a baj hogy, a barátom és én mikor össze jöttünk én szuz voltam ő nek neki 6 csaja volt egy komoly a többi meg ilyen 1-2 hónapos meg hetes és nagyon rosszul érzem magam emiatt hogy minden nap eszembe jut az, hogy velük már lefeküdt és az a tudat hogy ő akkor milyen jól érezte magát velük és hogy ugyanazt mondhatta nekik mint nekem most hogy jajj de jó vagy stb stb értitek

és egyszerűen undorodom a tudattol hogy ugyanezeket elte velük at és mondta nekik mint nekem

jön

hogy szakítsák vele emiatt de szeretem és jönne hogy most szakítsak vele emiatt de nagyon szeretem csak enni se tudok annyira rosszul érzem miatta magam és ugye nem is beszélünk egymással ő meg úgy tesz mintha nemtudna miért érzem magam rosszul és nem is próbál annyira kibékiteni akkor sirok mikor senki sem lát


2019. dec. 21. 11:41
 1/7 Ékezetes billetyűzet válasza:
100%

Már honnan tudná, hogy mi bajod van?

Amúgy még éretlen vagy ehhez. Hány éves vagy?

2019. dec. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vagy elfogadod hogy neki már sok barátnője volt vagy szakítasz vele.

Illetve nem akarlak megbántani de hogyha neki már 6 barátnője volt előtted tiniként nem valószinü hogy veled fogja leélni az életét.

Lazábban fogja fel a dolgokat mint te.

Nem illetek össze ha ezen nem tudsz túllépni, a döntés a tied vagy megbékélsz vele hogy neki már sok barátnője volt akikel testi kapcsolatba is került, ez többet nem hántorgatod fel és nem agyalsz rajta.


De ha ez neked nem megy, akkor szakítás, annak semmi értelme hogy benne maradsz a kapcsolatban és szenvedsz sírsz rosszul érzed magad hogy milyen életet vezetett a barátod, felejtsd el.


A döntés a te kezedben elfogadod barátod múltját jellemét vagy szakítasz mert neked ez nem fér bele.

2019. dec. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

17 vagyok és ő az aki jobban szeret engem ezt mindneki

megmondja meg mi is

és ő az aki jobban túl agyak mindent és ő a gyerekesebb ő 19

de nagyon faj tényleg és nem akarok vele szakítani mert szeretem de tényleg nemtudom elfelejteni ezz hogy hogyan milyen jó érzéssel ba*sszh*atta azokat a lányokat akikkel nem volt komoly eeees már együtt élünk mert nagyon szeret és mondta hogy velem tervez ténylegesen maradni gyerek meg iylenek h feleségül vesz amit meg én nem

akarok nyilván meg vagy 8 évig legalább egyiket se szóval jah

2019. dec. 21. 12:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt jól teszed. 25 év alatt semmiképpen se vállalj be gyereket főleg egy olyan sráccal akinek ilyen múltja van, könnyen lehet hogy egyedülálló anya maradnál, még sokat kell bizonyítania hogy teljesen megbízhass benne
2019. dec. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna, ha olyan barátnőm lenne aki nem szűz, ezt valakinek nehéz elfogadni, így jártunk... :D Ha igazán szereted elnézed neki amennyire tudod
2019. dec. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előszöris a pár hónapos kapcsolatain ne gondolkozz egyáltalán , ennyi idő alatt alig lehet kiismerni valakit, így igazi szerelmet nem érezhetett irántuk, maximum fellángolás volt, és nem véletlenül tartottak ennyi ideig. Szóval így már 5 lányt ki is húzhatunk, mindegyik csak egy volt a sokból. Maradt 1, akivel komolyabb volt, bár az nem tudom mennyivel volt hosszabb, de nyilván picit másabb mint a többi , és azt nehezebb lehet feldolgozni, de vele sem véletlenül szakítottak, és akármi volt azzal a lánnyal az is a múltja része marad , ha teljesen eltudta felejteni, már nem gondol rá és neki nem hiányzik akkor ezzel sem kell foglalkoznod. Te vagy jelenleg akivel lenni akar, veled tervezi a jövőt és csak ez a lényeg. Ha szereted őt, jól meg vagytok, nincs semmi komolyabb vitátok akkor hülyeség lenne ilyen miatt szakítani.
2019. dec. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez egy 18 soros mondat volt
2020. jan. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!