Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van.16 eves vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van.16 eves vagyok semmi mellem nincsen. Annyira rosszul erzem miatta meg hogy mit gondolhatnak rolam masok. Fiuk ugye ez nektek is furcsa?

Figyelt kérdés
Hozzateszem 6 eve uszok nem tudom ez befolyasolja e. De annyira rossz amikor a lanyok elkezdenek artol beszelni hogy o hogy lehet ekkora csocsom meg milyen meretu melltartot hordanak. Amikor meg engem megkerdeznek mindig nevetnek hogy jah tenyleg neked nem is kell.. :(

2016. aug. 23. 14:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a klubban! :)

Engem folyamatosan zargatnak a barátnőim ,hogy se mellem. Napról-napra a fejemhez kapom a frappánsabbnál frappánsabb oltásokat. :D Chh.. Nincs mit rajtam fogni,nem kellek majd senkinek ,olyan vagyok ,mint egy fiú.

Nem igazán érdekel. Huny szemet felettük te is ! :) Ez őket minősíti.

Semmivel nem vagy előnyben sem hátrányban. Az összkép a fontos. Vannak néhányan ,akik a kis mellet preferálják jobban. Egyébként még nőhet a melled sokat :) Én is ugyanannyi idős vagyok ,mint te. Nekem is gyakran mondják ezt,de én már eltemettem az ügyet. :D

2016. aug. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Probalkozok de ha nem is piszkalnanak akkor se lennek ezzel megelegedve de tenyleg ugy kepzeld el hogy semmi nincs hogy tenyleg semmi nincs...
2016. aug. 23. 15:03
 3/27 anonim ***** válasza:
8%
16évesen semmi melled az már nem normális. Ilyenkorra már legtöbbeknek be áll végleges, van akiknek picit késöbb, de hogy semmi az nem normális.. Mennyél el dokihoz stb stb. aztán ha nincs más manapság minden 3. nőnek van plasztikai műtéte.
2016. aug. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Amit az #1 mondot xd es ne erezd magad rosszul ez miat mert nagyon sokan szeretnek hogy kicsi mellük legyen.. És sok fiu szereti ha kicsi mellet en is😂


1

2016. aug. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Bocs lemaradt a vege.. 17f 😂😂😂
2016. aug. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Givin' Answers ***** válasza:
0%
2016. aug. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Plaszikaztatni semmifelekeppen nem szeretnek. De milyen orvoshoz menjek?
2016. aug. 23. 15:09
 8/27 anonim ***** válasza:
66%
Nem is tudod, én mennyire örülnék neki, ha lapos lennék! Én a másik véglet vagyok, akinek már túl nagy. Nem vagyok kövér, egyszerűen ilyen a genetikám, de fájni szokott tőle a hátam rendszeresen, egy normál és 2 sportmelltartóba kell beletuszkolnom magam ha pl. futni akarok, úgyhogy hidd el, ez sem olyan jó ám.
2016. aug. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
57%
Szoktad nézni az olimpiát? mert akkor tudhatná hogy az úszás igenis befolyásolja. Nézz még pár híresebb úszónőt és majd látod hogy nekik sincs mellük.
2016. aug. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
23%
Plasztikán kívül nagyon semmit nem fognak tenni max hormonokkal tömnek tele. Mér nem akarod semmi bajod nem lesz? fiú vagyok, 18éves de többször műtöttek, mint ahány ujjam van. Mármint nem plasztikára gondolok, hanem általában műtétre.
2016. aug. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!