Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha nemtudom elenged...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nemtudom elengedni és elfelejteni ezt az esetet?

Figyelt kérdés

az van hogy majdnem

midnen nap azzal a kérdéssel faggatott hogy ő volt e nekem az első stb miközben mindig igen volt a válasz és ez így is igaz viszont neki en az 5-6 ik. úgy éreztem tudni akarok én is mindent az ő volt baratnoirol engem kifejezetten csak egy lány zavart nagyon meg most is könnybe labad a szemem hogy ezt írom de megmondtam mondjon mindent el rola

elmondta hogy 5x feküdt le vele, csak azért mert meg sajnálta közben nagyon jó barátok is voltak ami érdekes és ez a lány tanította ot angolul és ha átment “tanulni”ez lett a vége (és már sirok is tessék)a lány mellesleg 23-24 korul volt ő 17 és állítólag ő semmit nem érzett iránta cska mindig “MEGSAJNALTA” és amikor elmondtam hogy én is ahányszor megsajnalhattam volna azokat a fiukat hiába nem éreztem semmit irántuk ő hogy reagált volna ra(En eddig fiúkkal cska csokolztam semmi több de ő erre is úgy kivan akadva mintha ugyanazt tettem volna amit ő többször és több mindenkivel). Mert a lány azt mondta hogy ő nem kell senkinek közben meg küldte neki a kepeket több fiúról hogy akarna vele jarni meg az exe is hívja vissza stb és egyszerűen már bőgök mert nembirom hogy hogy tehetett iylet

ha egyszer én nem érzek semmit valaki iránt nem

fekszem le vele csak mert sajnálom de ez nem így van

és szex közben is eszembe jut hogy ot is basz*ta és jó volt vele és ugyanazon az agyon

a többi lány annyira nem akaszt ki mint ez az egy főleg úgy hogy egy rondasag de tényleg és meg el is hiszi magáról .egyedül segge van és kész

és ilyenkor nemtudom mit gondoljak magamról hogy ha egy ilyen ronda lány után engem választott értitek

mit tegyek szerintetek kérlek finoman írjatok így is rosszul vagyok

szinte enni se eszek


2019. dec. 28. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
összefoglalnád két mondatban?
2019. dec. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, amúgy elég érdekes ö neki volt egy fél tucat csaja akivel szexelt,neked csak ö és mégis te vagy a rossz
2019. dec. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy túlteszed magad azon, hogy előtted is volt élete, vagy nem. Ha nem megy, ne erőltesd. Nem a lánnyal van konkrétan bajod, csak rá vetíted ki a dühödet és csalódottságodat. Ami nagyon fontos az a kommunikáció és a kölcsönös bizalom. Nem elég, hogy elmondjátok a dolgokat. Sokszor nehéz elfogadni, hogy akivel együtt vagy, nem is ismered igazán, legalábbis a régi énjét, hogy mit miért tett. A bizalom viszont ahogy leszűröm, egyik részről sem teljes, illetve kicsi az önbizalmad és a kapcsolathoz fűzött reményed, ami ront a felfogásodon. Az, hogy mit kezdessz az őszinteségével (mert ugye nem utolsó szempont, hogy elmondott mindent), az már rajtad múlik.
2019. dec. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem baromi éretlenek vagytok mindketten egy kapcsolathoz. Ha jól értem, akkor te úgy kezeled a pasid exeit, mintha megcsalt volna velük, pedig nincs így, a pasid meg egyszerűen egy álmacho idióta. Egyébként, ha belegondolsz, semmi okod sincs utálni azt a lányt. Azt javaslom, hogy szakítsatok és szerezzetek egy kis érzelmi intelligenciát, mielőtt járnátok valakivel, mert szenvedni fogtok vagy szenvedést okoztok másoknak. 3 oka van annak, hogy nem működik a dolog: önbizalomhiány, az egymás iranti bizalom teljes hiánya és az éretlenség.
2019. dec. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!