Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet elengedni/elfelej...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elengedni/elfelejteni valakit?

Figyelt kérdés

Szóval .. Röviden annyi, hogy van egy srác aki már rég óta tetszik nekem. Egy ideje folyamatosan chatelünk, és egészen jól megvoltunk, amíg elkezdtem jobban megismerni. Semmi komoly, csak annyi, hogy elvileg tudja, hogy tetszik nekem, de ennek ellenére úgy beszél más ( nem mellesleg szinte tökéletes ) lányokról, hogy az már undorító. Sokszor mondja ,hogy ez milyen szép, az milyen karcsú és én ilyenkor csak arra gondolok ,hogy miért? Miért nem vagyok elég jó neki? Igen, van egy kis súlyfeleslegem és milliónyi bőrhibám az arcomon, de akkor is... Az utóbbi időben meg rájöttem, hogy csak a külsöségre bukik. Hiába mondogatom neki, hogy ennek a csajnak ilyen rossz személyisége van, ő csak annyit mond: "de a feneke és a melle jó, szóval ..." Szerintem értitek a lényeget. A tökéletes kell neki. Eddig azt hittem más, de egyáltalán nem az. Ugyanolyan mint a többi. Csalódtam.

HOGYAN TUDNÁM ELFELEJTENI?



2015. aug. 16. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Keresel egy normálisat! Fogsz találni!
2015. aug. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak előtted próbál "menőzni"? Vagy ha tényleg ekkora bunkó, akkor felejtsd el. Foglald el magad valamivel. Hobbid, barátnők, szórakozás, bármi. Aztán lesz más srác, aki jobban tisztel.
2015. aug. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tudom mit érzel mert ugyan ilyen büdös bunkó fiút fogtam ki és kb. ugyan az a történet nálam is mint nállad. Csak annyi külömbséggel hogy engem még basztatott azért mert tetszett nekem. Elejteni csak úgy lehet hogyha nem a helyes külsőt látod hanem azt hogy mennyire egy bunkó belülről. Nekem ez úgy sikerült hogy szép lassan kezdtem beleszeretni egy másik személybe (aki mellesleg egy videós ami még rosszabb) de kiszerettem belőle és most úgy látom mint egy hülye kis gyereket. És mellesleg a legtöbb fiú ilyen hogy az arcod és belsőd helyett a segged és a melled nézi. Az ilyenek soha nem fognak maguknak normális lányt találni. És te egy normális lány vagy aki egy normális pasit érdemel és nem egy ilyen segg mániás bunkót.:3 kitartás csajszi bem vagy egyedül majdnem mindenen ilyen normális lány mint te összefut ilyen bunkókkal :/ de tényleg tudom nehéz ez az egész de ha most belegondolsz, szerinted nem jobb lenne egy olyan ember mint aki azért szeret aki vagy mint egy olyan aki csak a seggedre megy és egy éjszakára kellesz neki ?? 14/L
2015. aug. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!