Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mitől lesz valaki szerlmes és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz valaki szerlmes és milyen érzés ha valaki szerelmes?

Figyelt kérdés

Arra keresem a választ,milyen érzés az ha szerelmes vagy. Honnan tudod, hogy szerlmes vagy és nem valami más?

Lehet csak én vagyok így, de ha ez egy ismeretlen érzés, miért mondják sokan, hogy szerlmesek?



2019. dec. 31. 06:22
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Kb. 12 hormon alakítja ki ezt.

Fel fogod ismerni, ne félj.

2019. dec. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%

Egy módosult tudatállapot, ami elfedi a másik ember hibáit, ezért tökéletesnek látod.

2-3 év alatt ez elmúlik, aztán előjönnek a hibák és rájössz, hogy senki sem tökéletes. Ilyenkor kell eldönteni, hogy a hibáival együtt is képes vagy-e szeretni a másikat és kitartani mellette vagy nem.

2019. dec. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Lehet hogy örülnöd kellene, hogy még nem tudod milyen. A viszonzatlan szerelemnél nincs rosszabb érzés.
2019. dec. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Aszerelem ösztönös dolog. Teljesen logikátlan és befolyásolhatatlan. Akihez vonzódsz, abba jóéséllyel tudsz szerelmes lenni.


Ha viszonzott, akkor a legjobb érzés. Mint a kábítószer.

Ha viszonzatlan, akkor a legrosszabb. Mintha lovak rugdosnának.

2020. jan. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én vagyok az aki nem viszonoz. Ezért kérdeztem.
2020. jan. 1. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!