Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerelmes vagyok vajon?

Pontpontvesszöcske12 kérdése:

Szerelmes vagyok vajon?

Figyelt kérdés
Nem tudom megítélni a magam szeméből, nem tudom miért. Egy lány a legjobb barátom kb 2 hónapja és nem tudom hogy az vagyok-e vagy sem. Mindig féltem őt, fontos nekem mégis mikor személyesen találkozok vele akkor beszédtelen vagyok. Tehát nem vagyok most tisztában ezzel hogy vajon van-e mély érzésem iránta. Szerintetek?

2016. jún. 20. 10:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak egy valaki tudhatja, te, de néha még mi magunk sem. Néha összekeverjk az érzéseket, lehet csak sima kötődés. Ha szexuálisan vonzónak tartod és lelkileg is akkor lehet szerelem, habár én magam még sosem voltam :P
2016. jún. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És ha csak lelkileg de szexuálisan nem annyira?
2016. jún. 20. 12:31
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a szerelemnél van szexuális kötődés, legalábbis szerintem.
2016. jún. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
első vagyok. Akkor az inkább barátság
2016. jún. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Boldog vagy, amikor vele vagy, és boldogtalan, amikor nem? Rá gondolsz akkor is, ha távol van? Szeretnéd, ha boldog lenne, és akkor is boldoggá akarod tenni, amikor épp nem veled foglalkozik? Lemondanál valamiről, ami Neked fontos, azért, hogy boldoggá tedd?


Ha igen, akkor ez már nagyon mély szeretet, és közel van a szerelemhez. De a szerelemhez hozzátartozik, hogy valahogy élesebben látod őt, ragyogóbbnak, szebbnek, különlegesebbnek, mint másokat.

2016. jún. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az #5 válasza a tökéletes, szerintem. Illetve összesen annyival egészíteném még ki a végét, hogy a szerelemhez a szexuális vonzalom is hozzátartozik.
2016. jún. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Megnyugtatlak, kérdező, ha egyszer szerelmes leszel, azt nem fogod megkérdezni!
2016. jún. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha nem ismernéd és nem lenne semmi következménye és este ott állna előtted meztelenül, megdugnád?
2016. jún. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hát... Nem tudom...

Talán Pszichológus segíthet?

Mert nem tudok sehogy kiigazodni.

2016. jún. 21. 15:52
 10/13 anonim ***** válasza:
Emiatt szerintem nem kell pszichológus. :D Ezt egy idő után rendesen érezni fogod, a későbbiekben meg majd végképp, hiszen akkor már tapasztalataid is lesznek. De ebben a helyzetben is rá fogsz jönni... szerintem.
2016. jún. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!