Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek lányok?

Figyelt kérdés

Teljesen tanácstalan vagyok. 17 éves srác vagyok..Jó életem van, rengeteg ismerősöm, haverom, barátom, lányokkal is voltam már párszor itt ott bulikban, nyáron is volt egy kapcsolatom. De úgy igazán szerelmes már régen voltam. De nem is az a lényeg, hanem, hogy kicsit más vagyok, mint a többi srác. Én nem nyomulok. Sőt, nagyon ritkán hívok el lányokat valahova. Szerencsére mindig elhívnak engem (még ha gáz is) szóval nem volt szükségem eddig nyomulásra. De most kicsit kezd minden megváltozni. Nem a legszebb két évem állt előttem, de az idei nagyon jó volt. És hát úgy érzem, megint szerelmes vagyok. Egyébként nagyon tetszik , de kavartam már szebb,okosabb lánnyal is, de valamiért most nekem csak ő kell. De nem tudom mi a helyzet. Nagyon sokat veszekszünk (sok lánnyal veszekszem sajnos, ez van ha valakit szeretek, sokat hisztizek), és nem úgy bánunk egymással, ahogy kéne. S sok kétértelmű dolgot csinál. Tegnap előtti buliban is nagyon sokszor közel volt az arca, lett volna alkalmam megcsókolni, kézen fogva huzogatott ide oda, de valamiért nem merek kezdeményezni. Félek, h félreértem. Pár nappal azelőtti buliban is foglalkozott velem. De hát vannak vetélytársaim. Akik simán nyomulnak rá. Barátok vagyunk mindannyian, szóval összeveszni nem fogunk, csak tényleg belőle áll minden napom. Nem tudom mit kéne tennem, hogy ő lépjen. Sosem voltam az kezdeményező srác, pedig hatalmas szám van és nagyon könnyen ismerkedem, de eddig nem volt szükségem rá, hogy valakire is ráhajtsak. Nagyon szeretjük így is egymást, de nekem ez nem megy, h néha néha kavarunk vagy valami hasonló van, aztán más srácokkal látom. Barátságunkat nem fogom elrontani, de azért megszeretném próbálni.

Mit kéne tennem, mi imponálna nektek ilyen esetben lányok? Mivel tudnám levenni a lábáról. Nem vagyok túl kedves hozzá, szval a legapróbb tanács js megteszi, ami jól esne nektek.



2019. dec. 31. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is légy kedves vele, hiszen írtad, hogy nem vagy a legkedvesebb vele. Próbálj meg vele kettesben lenni, szemezni, beszélgetni. Ha vevő ezekre, akkor szinte biztos, hogy akar ő is valami komolyabbat tőled. Aztán szerintem az egy jó jel, ha így közeledett feléd, csak legközelebb ha ilyen van, akkor valahogy próbálj erőt venni magadon, és csókold meg!

Jobb egy 'upsz', mint egy 'mi lett volna ha...'!

Remélem hogy segítettem valamennyit :)

2019. dec. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát lépjél. Nagyon gáz egész életedben arra várni, hogy majd mindig a másik kezdeményez. Ráadásul ez a lány a flörtölgetésből, tapiból ítélve már bőven meg is tette ezt. Nyilván arra vár, hogy egyértelműen jelezd, hogy ez bejön neked. Így most valószínűleg fogalma sincs, hogy te komolyan akarod őt, nem csak ilyen “jóvanazúgy” kedved van tőle.
2019. dec. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem az imponálna, ha látnám hogy tudod mit akarsz. Illetve kit. Ehhez pedig igen is légy férfi és kezdeményezz. Hívd el randira és kapd le :)
2019. dec. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Naja, kapja le... Nem mindenki mazoista
2020. jan. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lybra válasza:
Rèszegen smárold le. Másnap kénytelenek lesztek megbeszélni. De ha nem jött be neki akkor ráfoghatod arra hogy csak félig emlékszel rá.
2020. jan. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!