Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Alakulhat ki idővel szerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakulhat ki idővel szerelem?

Figyelt kérdés

Már egy éve ismerjük egymást,az idő alatt sok dolog történt volt találkozás,közös buli,csók,de semmi extra míg egy hónapja úgy döntönttünk,hogy megpróbáljuk.

Mind a kettőnknek ez a második kapcsolata.

Nagyon hasonlítunk egymásra,egyforma a gondolkodás módunk,az értékeink,de valami mégis nem megy,szeretem őt nagyon és ő is szeret engem.

De mégsem érezzük azt a nagy lángoló szerelmet.

Szeretintetek még kevés idő tellt el ahhoz,hogy ez kialakuljon?



2020. jan. 2. 18:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Szerintetek*
2020. jan. 2. 18:07
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, ez esetenként változó. És nem mindig van az a nagy ”lángoló szerelem”. Viszont barátok is lehettek, attól, hogy hasonlítotok, nem biztos, hogy egymásba szerettek.
2020. jan. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem tudnék úgy tekinteni rá,mint barát,mert tényleg szeretem és nagyon hiányzik,ha nincs velem.

Most is hiányzik:(

De hiányolom ebből az egészből a lángoló szerelmet és teljesen rágörcsölöl erre az egészre,hogy ezért nem fog menni,mert nincs meg az a rózsaszín felhő.

2020. jan. 2. 18:23
 4/4 anonim válasza:
Szerintem az a nagy szerelem nem az idő elteltével alakul ki. Sőt a nagybetűs szerelmet sokszor fellángolással is összetévesztik. Idővel szeretet, kötődés alakulhat ki de ha az elején is hiányérzeted van szerintem soha nem lesz teljes kapcsolat belőle
2020. jan. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!