Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak a fiúnak kell témákat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a fiúnak kell témákat felhoznia?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy egy fiú-lány beszélgetés során csak a fiúnak kell felhoznia témákat, vagy esetleg túlnyomó részben kéne?

Mert van egy lány akivel beszélek, csak o kevesli azt amennyit beszélünk. Viszont o nagyon kevésszer hoz fel témákat, en meg kezdek kifogyni....

Még egy grátisz kérdést feltennék :)

Mégpedig hogy egy nap mennyi az az "elfogadható" idő, amennyit egy lánnyal naponta lehet beszélni?

1-2 nap kihagyás nagy baj?



2020. jan. 7. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ez megszabva. Bárki hozhat fel témát és annyit kell beszélni, amennyire van igény.
2020. jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Thispain ***** válasza:
Nem feltétlenül. Az adott féltől függ, hogy mennyi, és milyen témákat hoz fel, vagy visz le. Egyébként az, hogy mennyi az elfogadható idő, amennyit beszéltek, az tőletek, és az általatok kibeszélt témától függ.
2020. jan. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én azt szerettem, amikor exem kijelentette, hogy nincs közös témán akkor nincs is szerelem! Xd de a közös messenger beszélgetésből kiderült, hogy én kezdeményeztem csak a beszélgetést, szóval ha nem beszél akkor ott van valami, hogy veled nem akar beszélni, mert nekem most van egy lány akivel alakul valami és kB órákon át beszélgetünk, most éppen a mondoconrol volt szó, mert együtt mentünk és a kövire cosplaybe megyünk és erről egy csomót tudunk beszélni! Szerintem közös progikat kellene szervezned vele és arról tudtok utána beszélni meg a program alatt is tudtok egymással beszélni!
2020. jan. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Zsiványak a csajok, mert ha te unalma sszemély vagy és kifogysz, márpedig za leszel, ha kifogysz, akkor lesz nálad érdekesebb pasi és lőttek abeszélgetésnek, ne nethuszár legyél, legyen tököd, és hívd el valahova a kiscsajszit!
2020. jan. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Habár az igaz, hogy a fiu tobb temat hoz fel mint a lany altalaban, foleg ha a fiu probalkozik a lanynal. De a lanyis nyugodtan mondhat temakat vagy legalabb kieligito valaszt és velemenyt mondjon azokrol amiket te felhozol.
2020. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A lánynak is kell. Azzal nincs baj, ha ő kevesebbet hoz fel esetleg, de valamennyit neki is kéne.. Az nem jó ha mindig csak te keresed, és egymás után neked kell kitalálnod valamit amiről beszélhettek , ez azt jelenti , hogy nem érdekled eléggé szerintem. Ha érdekelned random is írna ha neked , többet mesélne , és már abból lenne miről beszélni..

Nem nagy baj az 1-2 nap kihagyás, néha belefér, viszont tömegesen ez sem jó, ha beszéltek aztán 2 napig nem aztán megint beszéltek, megint 2 napig nem..

Naponta szerintem ha csak ismerkedtek nem kell túlzásba vinni, elég az mondjuk ha pl esténként beszéltek vagy amikor időtök van rá, tehát napi 1x de tartalmasan , hosszabb ideig tartóan.

2020. jan. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát amelyik lány szerint csak egy fiú kérdezhet meg hozhat fel témákat... azt én hanyagolnám. Magam sem értem, hogy a nőtársaim miért ennyire ... :D

Amúgy szerintem 1-2 kihagyás, ha nem vagytok együtt, simán belefér. Sőt, még húzod is kicsit a lány agyát vele, taktikus.

De nekem a párommal is volt, hogy csak jó reggeltet meg estét köszöntünk, vagy alig pár mondatot váltottunk, mert valamelyikünknek olyan dolga volt, hogy egyáltalán nem tudott még telefonozni sem.

2020. jan. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!