Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány a suliból,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a suliból, pontosabban az osztályból aki már nagyon nagyon régóta bejön, már kb 4. óta. Ímád fotózni és Justin Bieber rajongó. Csak az a gond, hogy nem nagyon találok új témákat. Szóval tudnátok írni ilyen témákat?

Figyelt kérdés
A Lány 14 éves én meg 15 és mindketten 8.-osok vagyunk.

2016. dec. 22. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Justin Bieber. Komolyan? Na nee.

Amúgy ha szeret fotózni akkor beszélgess erről. Keress valami jó helyet ahol lehet neki fotózni. És miket szeret fényképezni?

2016. dec. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Dzsásztin juujjj *-* hozom a kötelet
2016. dec. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Vagy hát javítom magam nem Justin Bieber rajongó csak szereti a zenékét... Na és azt tudni kell rólam, hogy nem vagyok egy nagy "csajozós"...
2016. dec. 23. 09:51
 4/9 anonim ***** válasza:

Most a justinosra nem figyelek:D

De. Én is imádok fotózni, és oda meg vissza volnék, ha egy fiú azt mondaná, hogy van egy gyönyörű hely amit ismer és egyből rám gondolt, hátha szeretném lefotózni.(igazából meg valami romi hely lenne, és megcsókolna meg minden)

2016. dec. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#1 kérdéshez tájképeket! Amúgy így van közös témánk mert én is imádok fotózni... Csak ezt a nem lehet a végtelenségig csinálni sajnos hogy csak erről beszélni. Szóval igazándiból ezért kértem hogy küldhetnétek témákat!
2016. dec. 23. 22:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát te ismered minimum 4. óta, nem hiszem, hogy ez a két dolog van amit kedvel: fotózás és Justin Bieber zene. Én biztos, hogy nem tudom kitalálni milyen dolgokról szeret még beszélni. A témák meg maguktól jönnek, elkezdesz beszélni mondjuk az aznapi dogáról, hogy milyen nehéz volt, hogy mennyire utálod a fizikát, megkérdezed hol lesz karácsonykor, mit kapott karácsonyra, mit szeretett volna kapni, mit fog csinálni szilveszterkor és kikkel stb. Mindig változik, hogy miről lehet épp beszélni, ha kedvel téged és szívesen cseveg veled akkor ő is fog majd témát felhozni. Ettől nem kell félni, valamit mindig fel lehet hozni.
2016. dec. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Te most nézted a Reszkessetek betörőket? Amúgy szerintem ez is hozzá tartozik/ elegem van már belőle. Még/helyette ezt néztem. Amúgy inkább sorozatokat szoktam/ még ilyen filmeket. Te? Az jó, én is szeretem/nem szeretem. Várj mennem kell karácsonyi sütiket zabálni. Amúgy szeretek sütni/ nem szeretek csak enni. Te hogy vagy vele? Majd holnap beszélünk.

.

Buék! Remélem idén még többet beszélünk.

.

Milyen héttel kezdünk a suliba? Az jó, könnyű nap lesz/ á remek, már az első nap nehéz. Írunk valamiből? (ha igen: megy neked? Nekem igen, ha neked nem segíthetek)

.

Stb.

2016. dec. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Minden Kérdezőnek köszi a válasz(oka)t!
2016. dec. 27. 14:20
 9/9 A kérdező kommentje:
*Válaszolónak
2016. dec. 27. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!