Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Én vagyok a fiú, ő a lány. Lényegében egy friendzone ról van szó, amiben természetesen én vagyok.


A lényeg az hogy friendzone al is kezdődött a kapcsolatunk, amiben kb 1 évig voltam, de aztán sikeresen kitörtem belőle. Utána 1 évig voltunk együtt, majd tavaly nyár közepén szakított velem.

Utána tepertem utána, hogy beszéljük meg, ne legyen így stb. de azt mondta teljesen biztos benne hogy nem akarja velem folytatni.

Közben én tavaly érettségiztem, így ősszel felköltöztem a fővárosba egyetemre vidékről. Két hetente megyek haza egy hétvégére.

Aztán októberben rámírt, mert kiderült hogy ő is ide szeretne jönni pont ugyan erre a szakra, először általánosságban kérdezgetett a suliról. Így aztán elkezdtünk újra naponta beszélni, és össze is melegedtünk, történt pár smárolgatás azokon a hétvégéken amikor hazamentem, tök szuperül éreztem magam. Majd kb 1 hónapja benyomta a kéziféket.

Mondta hogy ez így neki nem működik, mert teljesen olyan mintha kapcsolatban lennénk csak nincs kimondva, de ő ezt nem akarja mert nem akar távkapcsolatot. Úgy fogalmazott hogy neki szüksége van a fizikai közelségemre, ez a két hetente 1 hétvége pedig kevés, főleg így kapcsolat elején mivel lényegében újrakezdenénk. Így gyakorlatilag lefriendzone olt, azóta sokkal kevesebbet is beszélünk, már nem is naponta, és ha beszélünk akkor is teljesen barátilag kezeli le minden tipikus kétértelmű srácos üzenetem és nem is találkoztunk az ünnepek alatt sem.


Eléggé össze vagyok zavarodva, mert nagyon szeretem ezt a lányt. A kapcsolatunk első 1 éve is borzasztó volt friendzone ban, most is az volt ez az 1 hónap. Persze lehet mondani hogy menjek bele ebbe, és majd utánam jön és minden happy lesz, de aki volt már igazán szerelmes tudja milyen rossz az hogy nem írhatom le neki hogy szeretem, és nem is értem hogy ő miért nem érez így... Aztán meg úgy is érzem ha ez így folytatódik nem csak beleőrülök, hanem még teljesen papucs is leszek ( a kapcsolatunk alatt volt szó arról, hogy az a kezdeti 1 éves friendzone sokkal rövidebb is lehetett volna ha kicsit megemberelem magam és kijelentem hogy nem akarok csak a barátja lenni ). Most viszont más a helyzet, mert amúgy ezt a távolság dolgot részben meg is értem szóval... Egyszerűen nem látom tisztán hogy mit tegyek, szóval szívesen meghallgatnék véleményeket.



2020. jan. 7. 20:19
 1/1 Stark2000 ***** válasza:
100%

A fő kérdésre fogok válaszolni, tehát én mit tennék:

Dobnám a f**ba és hagynám az egészet, mert ez így csak b****kodás. Szerintem nem is tudja igazán, hogy mit szeretne. Megértem az indokait, de akkor azt is értse meg, hogy így eldobott magától. Nem lennék kutyus aki azonnal lohol ha adnak neki egy csontot. Annyi csaj van még.. adj időt magadnak és engedd el. Felesleges köröket futsz.

2020. jan. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!