Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van az osztályban 1 fiú aki tetszik nekem már lassan háromnegyed éve. Nagyon félénk vagyok, nem merek hozzászólni, amikor beszélgettünk, mindig ő kezdeményezett... Szoktam néha próbálni szemkontaktust csinálni próbálni, de amikor rámnéz elkapom a tekintetem, szval nemtudom hogy csak random rámnézett-e. Buszon szoktunk néha beszélgetni, de nem gyakran. Illetve nemrég rárakta a kezét a buszon a kezemre, de csak a felére és ott tartotta amíg le nem szállt (kb. 1megálló). Az lehet hogy nem vette észre? És hogy tudnám rávenni hogy kozeledjen felém? Mert én nem merek az fix, nagyon csendes és visszahúzódó vagyok :(

2020. jan. 8. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ravenned, mar kozeledik. Csak te nagyon passziv vagy. Ez nem jo, igy kiabrandul. Adj fele te is jeleket. Mosolyogj ra sokat, menj oda beszelgetni neha, irj ra messengeren, keresd a tarsasagat.

Muszaj neked is kicsit beletenned ebbe a dologba, mert ha nincs visszajelzes, o sem tudja, hogy mivan:D

2020. jan. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom h ezt kéne csinálni, de vannak olyan napjaim amikor a szemébe se merek nézni :( meg amúgy nem is biztos h tetszek neki
2020. jan. 8. 23:15
 3/6 anonim válasza:
100%
Véletlen nem rakhatja rà a kezét csak úgy senki a masikéra... biztos tetszel neki.
2020. jan. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megfogta a kezed? Nyert ügyed van! És emiatt nem is kell már félned, mondd magadbak hogy belenézhetsz a szemébe mert tuti hogy tetszem neki. Vagy ha gyorsan elkapod a tekinteted próbálj gyorsan visszanézni hátha veszi a lapot hogy csak zavarba jöttél mert tetszik neked
2020. jan. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy! Az én kiszemeltem nem küld ilyen egyértelmű jeleket. Mondjuk én sem jelzem neki az is igaz XD
2020. jan. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bszki el fogom rontaniiii:(
2020. jan. 16. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!