Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez azt jelenti hogy tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti hogy tetszem neki, vagy csak szimplán ilyen kedves, közvetlen BARÁT?

Figyelt kérdés

Nos van egy fiú aki a suliban nagyon menő, tudjátok az ilyen “helyes rossz fiúk” bandájának egyik vezető személye. Én pedig egy szimpla, ismertebb lány vagyok de semmi nagy cucc.

Szóval jóban vagyunk sokat szoktunk együtt lógni. Nagyon sokan összeboronálnak minket, pedig csak a suliban szoktak látni.

A kérdés lényege hogy csak nekem kettesben, meg a haverjainak is vannak fura elszólásai ami alapján azt gondolom tetszem neki. Ilyeneket mond:

-Mondom valamire hogy tök jól néz ki ez vagy az. Erre ő megszólal hogy pont mint te.

- meg különböző helyzetekben azt mondja hogy ez a szempár (az enyém) minden napját szebbé teszi

- *vörös/ vagy hasonló erős színű rúzs van rajtam* azt monda a haverjainak hogy “látjátok azokat a sexy ajkakat, és a mozgását? Na meg az a rúzs, waaa kikészít! (Azt hiszi nem hallom, de hallom)


Aztán fizikai “jelek” is vannak. Mint:

- mikor sétálunk (ketten) és valakitől “meg akar óvni” a csípőmnél “fogva” maga előtt átvezet a másik oldalára (pont mint egy férfi a szerelmét)

- hülye indokokkal hozzám ér akár hol. Mondjuk a hajam belelóg az arcomba és óvatosan elsimítja, “mert látni akarta a szem”

- folyton (főleg mikor ittunk) csikiz, piszkál, meg táncol velem de nem taperolja a fenekem vagy ilyesmi, csak a derekamat fogja meg a hátamat simogatja


Szívesen válaszolok még kérdésekre ha valami zavaros. Várom a segítséget és előre is köszönöm!


17L



2019. dec. 30. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a napnál is világosabb ...bejössz neki

Sőt ,ha téged ennyire foglalkoztat ez a kérdés akkor gondolom ő is tetszik neked

Ha úgy érzed ,kezdeményezz te ,vagy küldj egyértelmű jeleket ,amivel bátoríthatod arra hogy lépjen

2019. dec. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, mások?
2019. dec. 30. 16:54
 3/8 A kérdező kommentje:
Meg valaki! Légyszi....
2019. dec. 30. 19:42
 4/8 anonim válasza:
100%
Szerintem bejössz neki. Általában a fiúk, meg alapjáraton az emberek nem szoktak ok nélkül ilyeneket csinálni. És ha te ezzel foglalkozol, akkor valószínűleg neked sem közömbös a gyerek
2019. dec. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Mintha a huga lennél.
2019. dec. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mintha a huga lenne?

Te mondasz olyat a hugodrol h "látjátok azokat a sexy ajkakat, és a mozgását? Na meg az a rúzs, waaa kikészít! " mert ha igen akkor ott nagy baj van fejben


Ilyet akkor mond valaki ha vonzó számára a másik

2019. dec. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Annyira filmbeillő ❤

Aranyosak lehettek ezekben a szituációkban.

Tetszel neki, oda van érted , szeretné ha lenne valami köztetek. Lehet nem meri egyértelműen kimutatni, kimondani és azért csinál ilyeneket. Nyugodtan te is csinálj hasonlókat vele ha eddig nem tetted, biztosan örülni fog neki. Remélem, hogy hamarosan összejöttök. Várd meg mindenképp, hogy ő hívjon el randizni , próbáld meg finoman bíztatni, kimutatni, hogy téged is érdekel ő és minden rendben lesz.

2019. dec. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még sok ötletet fogadok!
2019. dec. 30. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!