Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki hogy szeretem, de nem szeretnék kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A fiú aki több mint 4 éve tetszik végre elkezdett felém nyitni. Tényleg úgy éreztem hogy számomra ő az igazi, sose váltott ki belőlem senki ilyen érzelmeket, még az idegesítő szokásait is imádom egytől egyig. A kis pocok fejét és husis mackó testét is.


De valamiért úgy érzem hogy mégse lennék boldog ha összejönnénk. Szerintem még mindig érez valamit az exe felé (kb 2-3 hónapja szakítottak). És most hogy jobban megismertem egyre jobban tetszik, de a jövőről annyira mások az elképzeléseink és ez által úgy érzem mégse teljesedhetnék ki mellette. Soha életemben nem volt még kapcsolatom azt sem tudom mire számíthatok. Szeretem tényleg és tudom hogy ő is szeret, de nem tudom hogy mondjam meg neki hogy én nekem ez nem megy, úgy hogy ne bántsam meg annyira.



2020. jan. 9. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem érdemes lenne kipróbálnod, hátha csak bemeséled magadnak, hogy nem működne a kapcsolat. Ha jártok, az még nem jelenti azt, hogy egyből gyűrűd is lesz. És ha szeretitek egymást, akkor egy próbát megér a dolog, hogy utána ne verd a fejed a falba, hogy elrontottad mielőtt még esélyt adtál volna a sikernek.
2020. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

#1 tökéletes válasz!

-kérdező

ne szalaszd el!

2020. jan. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
#1 mindent elmondott. Hajrá
2020. jan. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
4 éve tetszik és mikor már megvan a lehetőség hogy összejöjjetek akkor meg hátrálsz? Szerintem ne hagyd ki ezt a lehetőséget.Utána bánni fogod nagyon .
2020. jan. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
A már 4 éve kiszemelt srác végre lépett feléd, aki ráadásul szeret is, és te elmenekülnél? Itt a gyakorin a tinilányok fele ölni tudna egy ilyen szituért. :) Szerintem gondold át, hogy miért akarsz lelépni. Félsz az ismeretlentől, vagy attól, hogy mit szólnak mások, esetleg mindkettő? Ezek elég gyenge kifogások, főleg ez a "mások az elképzeléseink a jövőről" duma, még ne akarj egyből a felesége lenni. :) Ha mégis kilépész ebből, akkor minél előbb tedd meg, mondd el őszintén a srácnak, hogy nem állsz rá készen.
2020. jan. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!