Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez cuki vagy ijesztő? Ennek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez cuki vagy ijesztő? Ennek örüljek? Vagy inkább nagyon ne? Ezt miért csinàlta?

Figyelt kérdés
Kavarognak bennem a kérdések! Tudjátok van az az állapot amikor még csak barátság extrákkal de dúlnak az érzelmek és csókolóztok, a srác pulcsiját felveszem meg ilyesmik. Na a “barátomnál” voltam csütörtök este, és a csütörtöki ruhámat úgy teljesen otthagytam ahogy reggel eljöttünk. Ő bekísért aztán hazament mert nekik elmaradt az első 2 órájuk. Észrevette hogy otthagytam a cuccom és behozta. De nyilván a fehérneműimet meg ilyeneket nem akarta mindenki előtt átadni. Az ofőnél mindenki szekrényének a pótkulcsa le van adva, ő kikunyerálta az enyémet és betette a szekrényembe a cuccot egy tőle szokatlan érzelmes kézzel írt levéllel meg egy csokival amit tudja hogy imádom. Mikor haza kellett mennem órája volt szóval azóta nem beszéltünk személyesen és most fogalmam sincs mit mondjak neki. Ez egyépként oké? Légysziii segítsetek. 16L

2020. jan. 20. 01:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy teljesen aranyos gesztus, örülj hogy ilyen jó srácot találtál ☺️
2020. jan. 20. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tényleg? Esetleg mások válasza?
2020. jan. 20. 06:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon kedves volt tőle! Azért csinálta, mert kedveskedni szeretett volna neked és ennek megtalálta szerintem a legjobb módját a szituációhoz mérten.
2020. jan. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kreatív,aranyos. És látszik,hogy foglalkozik veled, energiát fektet a kapcsolatba:))
2020. jan. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor nincs ebben semmi fura?
2020. jan. 20. 09:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs....
2020. jan. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért szomorú, hogy ennyire elterjedt ez a barátság extrákkal dolog.:/

Amúgy is a barátok mióta viselkednek úgy közben mint a párok. Oh én ezt nem értem. Mondjuk én teljesen más vagyok, szóval...

Egyébként aranyos gesztus a sráctól.

2020. jan. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!