Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jó ajándék lenne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ajándék lenne?

Figyelt kérdés

Itt elsősorban hölgyek véleményét szeretném kikérni.

Nem olyan régen jöttem össze a barátnőmmel,és én már azon gondolkodom hogy mit adhatnék neki Valentin napon.


Róla annyit érdemes tudni,hogy nem igazán érdeklik a drága ajándékok,inkább a romantika híve.


Egy ismerősöm mesélte,hogy ő egyszer a barátnőjének egy dobozkát adott,amiben 100 db cetli volt, mindegyiken egy olyan dologgal amit szeret benne.


Megtetszett ez az ötlet,viszont előtte szeretném mások véleményét is kikérni erről.



2020. jan. 20. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent a "nem olyan rég"?

Ez egy jó ajándék ötlet,de csak annak akit tényleg ismersz.

2020. jan. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nálunk a nem olyan rég 2 hónapot jelent,viszont már lassan 2 éve ismerem. Eredetileg barátok voltunk,csak sikerült megtörnöm a friendzone-t😅.
2020. jan. 20. 10:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csináltam hasonló dobozkát, hajra hajrá :)
2020. jan. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez aranyos kb. 5 percig. Utána porfogó.

Én jobban örülnék egy szál szép virágnak vagy egy csokinak vagy hogy beülünk együtt valahova sütizni. Valami kis apróság, nem komoly dolog.

Maradandó majd jöhet komolyabb alkalomra. Pl. egy kerek szülinap, egy 10 éves évforduló, stb.

2020. jan. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%

Én tuti elsírnam magam 🙂

De a szál rózsa ne hianyozzon ;)

2020. jan. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!