Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Összejöjjek ezzel a lánnyal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok. Eddig még nem volt barátnőm (Pedig már háromszor is összejöhetett volna.), mivel én nagyon ragaszkodó vagyok és tudom, hogy soha nem lennék képes megcsalni a páromat, ezért is várok a tökéletes lányra és nem megyek bele az olyan kapcsolatokba, amikről tudom, hogy nem 100%-ig biztosak.


Nagyon szeretem a lányokat, a világ egyik legjobb dolgának tartom őket. Ezért is van az, ha lesz egy barátnőm mindennél jobban meg fogom becsülni és hálát adok az égnek, hogy vele lehetek.


Nekem lányoknál nagyon fontos a belső, de nem vagyok a klisék embere, szóval bevallom, hogy számomra ugyanannyira fontos a külső is.


Két hónapja megismerkedtem egy lánnyal, akit először nem is nagyon vettem észre, de ahogy egyre jobban megismertem teljesen beleszerettem a lány "belsejébe", belső értékeibe. A saját elképzeléseim szerinti, számomra teljesen ideális, tényleg teljesen tökéletes belsővel rendelkezik ez a lány. Ettől jobbat el sem tudok képzelni.


Voltak már lányok, akiknek a külsejébe szerettem bele és eddig csak külsőnél éreztem ezt, de most ennél a lánynál belül érzem ezt. Tudom, hogy tőle jobbat belsőleg sohasem fogok találni.


Viszont! Ugye írtam, hogy számomra fontos a külső és ez a lány egyáltalán nem csúnya, sőt inkább szép, de a számomra elképzelt "barátnőnek való" szépségű kategóriába sem tartozik bele.


Tudom nagyon furán hangzik, de ha összejövök vele tudom, hogy belsőleg minden passzolna, soha nem hagynám el, nagyon szeretném, de félek, hogy picit hiányom lenne legbelül. Az biztos, ha bármit is éreznék én attól szeretném, nem lépnék félre, tényleg vele maradnék, ezért is szeretném előre meggondolni, mert még fiatal vagyok, hogy itt lenne-e az idő elkötelezni magamat, vagy sem.


Nagy belső vívódásokon megyek keresztül és tudom, hogy nem ez a megoldás, nem is azt szeretném, hogy megmondjátok mit csináljak, csak a véleményetek érdekel és az, hogy ti mit tennétek.


A válaszokat előre is köszönöm!



2020. jan. 23. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Ne gyere össze vele. Húzkodd továbbra is a farkadat XD
2020. jan. 24. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Ha már felteszed itt ezt a kérdést, az javaslom, hogy nem, ne gyere vele össze.


Ha annyira szeretnéd, akkor nem hiszem, hogy érdekelne az, hogy a legtökéletesebb külsővel rendelkezzen, amit el tudsz képzelni.

2020. jan. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Én nem értem a problémád. Találkoztál az álomlánnyal, hát persze hogy próbálj meg összejönni vele! Erre vártál, és tessék. Örülj, légy boldog! Mégis mi veszteni valód van?
2020. jan. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem hagyd, hogy találjon valakit, aki nem egy álomra vár. Ha összejönnél vele, akkor idővel szinte egyre bővülő listát készíténel arról, hogy mennyi minden hiányzik belőle az álomképedhez képest. És a végén te dobnád és várnál egész életedben a megtestesült álomképre vagy neki lenne elege abból, hogy hiába tesz meg bármit, neked kevés, mert mégsem az az elképzelt álomlány. Engedd el, mert valakinek pont ő az álomkép.
2020. jan. 25. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
59%

Neked eddig azért nem volt barátnőd mert senki nem felelt meg az álomképednek... egy kapcsolat kompromiszum minden téren.

Az én barátom sem tetszett 10/10-esen eleinte. Mégis most öt tartam a világon a legszebbnek. A belső szépíti meg a külsőt és fordítva is.

Szerintem alapból nem megcsalni jössz össze senkivel. Nem kell megcsalni ahhoz hogy vége legyen. Plusz az első kapcsolatodat annyi helyen fogod elhibázni (ezt megígérhetem) hogy ha a tökéletesre vársz csak elrontani fogod.

Habár ha nem tudod értékelni ezt a lányt nem érdemled meg.

2020. jan. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!