Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezt valaki el tudja nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt valaki el tudja nekem magyarázni? Ez ellen mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
A barátaim nagyon sokat bántanak minket mint párt (engem és a barátnőmet) azért mert azzal ahogy kinézek egy jobb csajt érdemelnék mint “ ez a dagi “. Igen, a barátnőm molett, de szerintem így is nagyon szép, nagyon csinos, de nekem nem csak a teste számít én testével, fejével, lelkével egyéniségével és hibáival együtt szeretem. Egyépként pedig csinosan telt, nagy feneke, nagy melle, vastag combjai, széles csípője és egy gyönyörű homokóra alkata van. De ha a barátaimat érdekelné hogy beteg és emellett is mennyit küzd és dolgozik a testéért lehet nem így látnák. Hogy adjam vissza a barátnőmnek a kezdeti önbizalmát? Tovább kérdésekre ha kell szívesen válaszolok, a válaszokat előre is köszönöm és bocsi ha kicsit össze-vissza lett! 17F

2020. jan. 24. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban a barátaid lennének ezek az emberek, akkor nem mondanának ilyet, hanem tiszteletben tartanák, hogy kit választottál.
2020. jan. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!