Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet ez a helyzet? Volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez a helyzet? Volt valakinek hasonló? Kérlek helpp! Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy január 9-én összejöttem a crushommal. Nagyon nagyon örültem,mert már év eleje óta nagyon tetszett. De most hogy màr két hete együtt vagyunk, néha megfordul a fejemben hogy lehet én nem is vagyok annyira szerelmes belé, mármint folyton rá gondolok, meg elmosolyodok ha valami közös pillanatunkra gondolok, illetve imàdom amikor megölel vagy én dőlök rá a vállàra,de otthon valahogy mindig rámjön ez az érzés hogy lehet csak annak örülök h van valaki velem, vagy hogy így törődik vagy nem tudom néha kicsit fura érzésem van mintha félnék h nem is őt akarom, pedig mielőtt össze jöttünk csak rá gondoltam meg annyira vàgytam rà h együtt legyünk, és tényleg nagyon boldog vagyok de akkor is.

Szerintetek lehet hogy csak ez az első pàr hétben van és még meg kell szoknom vagy mi lehet, mert nem akarok vele szakítani mert tuti megbànnám. Volt valakinek valami hasonló? Kérlek segítsetek!



2020. jan. 26. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!

lehetseges, hogy ez csak egy fellángolás volt a számodról és igazából, nem szerettél belé. Én azt tanácsolom, hogy maradj vele és ha mondjuk 2 hét után is ugyanezt érzed, akkor szakíts vele. Próbálj meg minél több időt tölteni vele, hogy mégjobban megismerd.

2020. jan. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet belsőleg nem olyan mint amilyennek elképzelted, feltéve ha csak a külseje miatt lett a kiszemelted. Vagy ismerted jól előtte is, tudtad milyen jellem, stb stb?
2020. jan. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A 2. válaszolónak

Igen, már fél éve ismertem, előtte az egyik legjobb fiú barátom volt

2020. jan. 26. 15:57
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
a beteljesült álmok csapdája. Meglett, ennyi volt. Kívánom, hogy legyen kitartásod a boldogságod élvezéséhez:) Mert a boldogsághoz is türelem kell. Tini vagy, így ez a leggyakoribb probléma. Én is mindig ezzel kínlódtam anno.
2020. jan. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vágysz rá testileg? Megvan benned, hogy letépnéd róla a ruhát, vagy beleremegsz az érintésébe? Ha nem, akkor ő csak egy barát, nem vonzódsz hozzá. #2 voltam
2020. jan. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!