Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti adnátok neki masodik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti adnátok neki masodik eselyt? Vagy várnatok,2 ev korkulonbseggel?

Figyelt kérdés

sziasztok. par napja megismertem egy fiut neten, sokat dumaltunk de csak chaten. illetve kepeket is küldtünk egymasnak. a kepen idosebbnek nezett ki. szóval. azt mondta hogy 18 eves (mint en). de most vallotta be hogy o csak 16. ti mit tennetek a helyemben? :/

18/l


2020. febr. 1. 06:18
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Az nem egy jó pont, ha már az elején egy hazugsággal indít, viszont lehet, hogy eddig olyan tapasztalata volt, hogy a legtöbben esélyt se adnak neki a kora miatt.

Ha szellemileg egy szinten van a srác veled, akkor egyáltalán nem számít az, hogy mi áll a személyigazolványán.

2020. febr. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az elso baratnoje vagyok neki, es szellemileg erett mint en. csak azt mondta hogy nem merte elmondani hogy hany eves mert felt hogy akkor szoba sem állok vele
2020. febr. 1. 08:05
 3/5 Kerdesekkel teli válasza:
100%

Hiaba varsz a korkulonbseg megmarad koztetek..na de viccet felreteve

Ket ev,az szinte semmi,ne ezen muljon a kapcsolatotok,mint te is emlitetted erett sracrol van szo,es sokszor az erettseg,nem attol fugg,hogy hany eves valaki..szerintem egy probat megerne.

2020. febr. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MancsWolf ***** válasza:
Ha szeretitek egymás, egy hullamhossz9n vagytok és nincs köztetek IQ szakadék akkor azt mondhatni az a 2 év semmi. Sok boldogságot nektek. :)
2020. febr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Adj neki egy esélyt szerintem is
2020. febr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!