Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Én tényleg nagyon beleszerette...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én tényleg nagyon beleszerettem, de már nem tudok kiigazodni rajta. Szerintetek? A többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszett,és pár napja, talán kicsit több mint egy hete elkezdtünk beszélni úgy, hogy ő írt rám. Ekkor még volt barátnője, de irogatta nekem a sziveket és az ilyen cuki üzeneteket. 2-3 napja mondta, hogy dobta a barátnőjét mert csak veszekedtek, és pl tegnap is írta nekem, hogy milyen szép vagyok, mondtam, hogy nem igaz, és írta, hogy szerinte de, és ő úgy szeret ahogy vagyok. Tegnap liveoltak a haverjaival, ott viszont sírt a régi barátnője miatt. Nem értem, és nem tudom mit csináljak, mert nagyon beleszerettem:(

Bocsi, hogy kicsit hosszú lett, köszi ha elolvastad.



2020. febr. 2. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne kisfiúkat keress, hanem döntésképes férfiakat vagy legalább normális értékrenddel rendelkező srácokat. Ha a barátnőjét ilyen könnyen dobja, mert jött más, akkor téged is ilyen könnyen dobna, ha jönne jobb. Ezeket nem árt bele kalkulálnod, ha véletlen még is összejönnétek. Az nem derült ki, hogy ittak-e a live előtt vagy valami, de simán lehet, hogy az ital hozta ki az érzelmeit a volt csaja iránt. Különben meg álszent, ha sír utána, amikor ő dobta. Majd visszamegy hozzá, aztán megint dobják egymást, ha valami nem okés. Én ilyenekben nem akarnék részt venni a helyedben.
2020. febr. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Hűha, két lehetőség áll fenn

1. A liveban sajnáltatni szerette volna magát, vagy csak "viccelt"

2. Nincs ló, jó a szamár is effektus áldozata vagy.

Egyébként elhiszem hogy összezavarodtál, de miért nem választod azt az utat, ami a legkevesebb félreértést okozza. Röviden: kérdezd meg tőle.

2020. febr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az első válaszolóval. Ha barátnője mellett már szívecskéket küldözgetett neked,akkor bármikor megteheti ezt mással is a hátad mögött. Nem tűnik egy megbízható srácnak,szerintem ne is akarj azonnal összejönni vele,várd meg hogy mi lesz ebből a "se veled se nélküled"-nek látszó kapcsolatából.Lehet tényleg újra összejönnek,lehet csak ideig-óráig kellenél neki.
2020. febr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!