Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác, akin egyszerűen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, akin egyszerűen nem lebet kiigazodni, én pedig beleszerettem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, egy évvel idősebb nálam. Sokat beszélgetünk, naponta 4-5 órát. Mindig olyan titokzatos. Múltkor például azt mondtam neki, hogy félek attól, hogy az emberek rossz véleménnyel vannak rólam, s hozzátettem, hogy attól is félek, hogy ő mit gondol rólam, válaszként pedig azt kaptam, hogy "attól nem kell félni, hogy én mit gondolok". Múltkor valamire azt mondtam csak úgy, valamennyire szarkasztikusan, hogy "Köszi, ilyenkor szeretlek" a válasz pedig az volt, hogy "én is, hidd el"

Segítsetek! Szerintetek ő is érez valamit?

Hozzátenném, hogy ő erdélyi, én pedig Magyarországon élek. Így láttok rá valami esélyt, hogy ő is táplál irántam ilyesfajta érzelmeket?


2016. aug. 29. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha elmúltál már 14 akkor beszélj vele videó chaten. ne csak irogass.
2016. aug. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 nem csak írogatunk, skypelünk minden nap:)
2016. aug. 29. 22:04
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem igen pláne ha napi 4-5 órát beszélgettek, nem ok nélkül érdekled ennyire 😊

De, hogy mit érez azt csak ő tudhatja.

2016. aug. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A múltkor amúgy az a repülő komolyan mondom, huh azt hittem leviszi a fejem, de végülis sikerült odaérnem ebédre és megnéztük a filmet.
2016. aug. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm a választ. Hát, reménykedek benne :)
2016. aug. 29. 22:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy lenne bármilyen értelme ennek az egésznek, mivel országhatár választ el titeket (bár lehet, higy mindketten határ közelben laktok). De ez az egész persze az életkorotoktól is függ, mivel nagyon fiatalon nincs tényleg értelme. A leírtak alapján lehetséges, hogy hasonlóan érez irántad.
2016. aug. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 az előző barátnőjével is ugyan így volt a kapcsolata, a lány szintén itt élt Magyarországon. Több, mint fél évig voltak együtt, és nagyon jól megvoltak, tudtommal pedig nem is a srác, hanem a lány szakított vele.
2016. aug. 29. 22:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit örülök, hogy segíthettem 😊

#3 voltam

L

2016. aug. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7 Erről én, sőt, mások sem tudhattak. Akkor vissza vonnám az eddigit.


Sok sikert!

2016. aug. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát gyertek majd össze kibírjátok ti távkapcsolatot szerintem
2016. aug. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!