Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem kapok visszajelzést?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kapok visszajelzést?

Figyelt kérdés

Annyi a lényeg, hogy van egy csaj a gimiben, akibe fülig bele vagyok zúgva, gyakran néz ő is engem, és ha elmegyünk egymás mellett csak úgy szikrázik közöttünk a levegő.

De a napokban bejelöltem instán, és nem jelölt vissza, pedig nekem ez egyenes válasz lett volna arra, hogy menjek rá.

Kicsit össze zavart ez a dolog, mert szerintem én is tetszem neki.

Vagy ez olyan dolog, hogy "élőben legyen nagy a fas.zod" ne pedig neten keresztül?



2020. febr. 2. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Lehet nem nézi a jelöléseit, mert pl. én sem szoktam külön nézni. VAGY- (és most kapaszkodj meg) mi van ha nem ismer annyira, ezért nem jelöl vissza?
2020. febr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. Egyébként tényleg csak látásól ismerjük egymást. Én magamból indultam ki, tehát ha ő bejelölt volna, akkor tuti vissza jelölöm. Ezért is tartom érdekesnek ezt a szitut. Nyilvános egyébként az instaja.
2020. febr. 2. 12:53
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Az, hogy neked tévképzeteid vannak arról, hogy szikrázik közöttetek a levegő meg bejössz neki, nem jelenti azt, hogy így lenne. Jeleket sem ad csóri, lehet szimplán azt nézi, hogy miért bámulod.
2020. febr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hidd el ad jeleket, de azt ide nem szeretném kiírni. Ha rá nézek gyakran elkapja a tekintetét. (Igazából nem merünk nagyon egymásra nézni) Erre meg, hogy ezt a szikrát csak beképzelem magamnak. Hát nem. Érzem. Az előző lánnyal akivel ezt éreztem, elmondta, hogy neki is nagyon dobogott a szíve a közelemben és érezte a feszültséget jó értelemben. Én úgy gondolom talán ezt hívják szerelemnek.
2020. febr. 2. 13:45
 5/5 anonim válasza:
Hány éves vagy kérdező? De most őszintén!
2020. febr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!