Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy online...

Miért van az, hogy online felületeken sokan leszólják a külsőmet, de személyesen csak pozitív visszajelzést kapok?

Figyelt kérdés
Sőt, kifejezetten sokat...
2019. ápr. 29. 13:36
1 2
 1/14 Metionin ***** válasza:
Mert online mindenkinek nagyobb az arca. Élőben ahol az ő arca, teste is látható, már a nagy többség nem ilyen bátor. Velem amúgy ugyanez van, képet sohasem raktam ide és nem is fogok de ha valahova kiírom a súlyom/magasságom, egyből ömlenek a privátok hogy menjek orvoshoz, ne éhezzek, meg fogok halni stb. Élőben meg a legtöbben csinosnak tartanak, van aki még irigyel is.
2019. ápr. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek rosszindulatúak, név és arc nélkül bátrabban elmondják a véleményüket. A másik, hogy a fényķép egy pillanat kimerevített képe, élőben a külsőd mellett a személyiségedből is sugárzol. Így kellemesebb a benyomás.
2019. ápr. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Személyesen csak azért nem kapsz negatív visszajelzést, mert az emberek nem olyan bátrak, hogy ezt is a szemedbe mondják, inkább a hátad mögött, vagy irigykednek, vagy kibeszélnek.


Neten sokkal bátrabbak az emberek arc nélkül. Meg személyesen kiktől is kapsz pozitív visszajelzést? Ismerősöktől vagy teljesen vadidegen emberektől is?

2019. ápr. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Férfiaktól. Ismerősöktől és idegenektől egyaránt.
2019. ápr. 29. 14:13
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Miért, te hány embernek mondod a szemébe hogy "szerintem röhejesen öltözködsz" ?

Minek mondja a szemedbe ha abból csak a baj van?

Másfelől meg az emberek vannak annyira tapintatosak/és szemetek hogy inkább a hátad mögött mondják ki az igazat:)

2019. ápr. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Leírnád, hogy hogy nézel ki? Magasság, testalkat, haj, arc, öltözködés?
2019. ápr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
160 cm és 67 kg vagyok, szerintem a plusz kilóim jól oszlanak el, mert nagy a fenekem és a mellem, de pl nincs hasam... A hajam nagyon sötétbarna és a fenekemig ér, zöld szemem van, világos bőröm. Arcomon nincs úgy semmi különös, az orrom kisebb az "átlagosnál" ha lehet ilyet mondani orrokra:). Nincs tetoválásom, testékszerem. Nadrágot sosem hordok, szoknyát szoktam csinosabb felsővel és általában magassarkút, persze túrázni, kutyát sétáltatni nem.
2019. ápr. 29. 14:55
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem itt kevesen szólják le a külsődet, tekintve hogy hosszú hajat írtál illetve szoknyát + nagy mellet, feneket. Jobban elhinném a próbálkozós szálat, legalábbis itt.

Látásból szólják le, vagy leírás alapján?

Illetve most nyertél magadnak szerintem 10-12 privátot akik ismerkedni akarnak úgyhogy délutánra lesz programod:)

2019. ápr. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
27%

Jó sok plusz kg van rajtad, fogynod kell kb 17 kg-t.


Én 159 centihez vagyok 49 kg, de voltam már 55 kg is, és nem tetszettem magamnak.


Van persze, akinek a kövér, molett nők tetszenek, de ez a súlytöbblet az egészséged rovására fog menni.

Ne légy lusta tenni az egészségedért.

Jé, és most neten kaptál egy negatív visszajelzést.

2019. ápr. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem itt, ez az első kérdésem az oldalon és sosem csatolnék képet véleménykérés céljából. :D De pl. egyik női fórumon aktív vagyok, ott van fent képem is, mert közösségi oldalnak használom, sok barátnőt szereztem ott. Mikor hozzászólok egy olyat x témához, ami valakinek nem teszik, akkor sokszor mondanak a külsőmre rondákat.


Fogyni nem fogok, voltam én 50 kg is, de így imádom magam, akkor csak úgy elvoltam magammal.

2019. ápr. 29. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!