Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy döntsem el hogy tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy döntsem el hogy tényleg össze akarok e vele jönni?

Figyelt kérdés
Mielott meg nem beszeltunk csak neha lattuk egymast nagyon bejott. Aztan elkezdtunk joba lenni es megismertuk egymast es mar par honapja minden nap beszelunk kb. Meg nem volt baratom es olyan fura lenne ha osszejonnenk. Most hogy mar egy ideje ismerkedunk gondolkodtam rajta hogy milyen lenne ha egyutt lennenk es nem tudom hogy tenyleg akarom e. Sok nezet elteresunk volt mar ennyi ido alatt is de mindig probaltuk megoldani. Igy hogy kezdenek komolyabbra fordulni a dolgok elegge elbizonytalanodtam es nem tudom hogy akarom e ezt. Ugy veszem eszre hogy o szeretne ha egyutt lennenk de en nem tudom eldonteni. Pedig mar el kene dontenem mert nem akarom hogy azt higyje hogy csak jatszom vele mert nem igy van csak nem tudom hogy tenyleg szeretnem e ezt

2020. febr. 10. 11:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Igazából neked kell mérlegelned a helyzetet. Már ha kétségekkel indulsz az nem jó, de nem lehet hogy csak attól ijedtél meg, hogy még nem volt senkid és ő lenne az első? Vagv esetleg az a probléma, hogy miután megismerted rájöttél, hogy mégsem olyan mint amilyennek hitted, és hogy talán mégsem illetek össze? Próbálj meg valahogyan rájönni mi is az az ok ami miatt elbizonytalanodtál.
2020. febr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!