Kezdőoldal » Utazás » Európa » Au pairkedésben gondolkodom.3...

Au pairkedésben gondolkodom.3 napja beszélek egy családdal, ahova megyek, április végén mennék. Amúgy megfelelne eddig a család, viszont azt várják, hogy holnapig döntsem el akarok e menni vagy sem. Ez nem túl korai? Vagy csak nekem?

Figyelt kérdés
Nem voltam még au pair.
2014. márc. 11. 22:42
1 2
 1/11 anonim válasza:
Úgy nézted őket netről, vagy közvetítő által kaptad?
2014. márc. 12. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
És lényeges lenne, h melyik országról van szó...egyébként, ha csak úgy netről találtad őket úgy eléggé necces szerintem...!
2014. márc. 12. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nekem a helyeim már elöre 3 honappal megvoltak fixen.. mindig küldték a repjegyet, szoval, abszolut nem korai.

de hova? és melyik oldal?

2014. márc. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én mindig neten találtam a családokat (konkrétan 4 családrol van szo) soha, semmi probléma nem volt..egyszer probáltam közvetitöt, de nem talált senkit se fél év alatt...csak lenyult egy kis pénzt (ez 10 éve volt)
2014. márc. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az aupair-world.net-en keresgélet, és ezesetben egy Ír családról van szó, Dublintől 50 km körül laknak. Végül is mindent megbeszéltünk, nagyából, de nekem azért kicsit rövid ez az idő :D ... meg az anyuka is úgy túnik, mintha annyira nem törődne azzal igaznán, hogy kit enged a gyerekei mellé. Nem kért referenciát, erkölcsit vagy ilyenek. Am megadta referenciának a jelenlegi au pairjük email címét. Érdemes ráírni? Egyáltalán megmondja a frankót, vagy lehet szépít a dolgokon? Vagy ebbe csak én képzelem bele ezt? :D
2014. márc. 12. 13:00
 6/11 A kérdező kommentje:
Meg amúgy nem akar nagyon kijönni elé a reptérre, mert elvileg megy közvetlen a repülőtérről busz, a hozzájuk legközelebb eső nagyvárosba, és oda jönne csak. Ettől tartok kicsit, mert még nem utaztam sosem, nem elég hogy repülőn sem, de ott kint :o. Mármint erdélyben voltam, de azért ott ha csak elvétve is, de mindenképpen akad magyar.
2014. márc. 12. 13:03
 7/11 anonim ***** válasza:

tölem se kértek soha referenciát, illetve erkölcsi biz. sem.

a reptéren se vártak, megmondták melyik buszra szálljak fel, és majd a városban várnak egy bizonyos helyen. az egyik ismerösöm aupairt már félévvel elöre keres, és fixre veszik mindig azt, amit lebeszélnek elöre félévvel..az egyik helyen ahova mentem, ott meg szoltak csütörtökön, hogy kezdhetnék szombaton..igy szombaton már repültem is ki :D de p. mikor izraelbe mentem ki, akkor is igy volt, kedden szoltak, hogy csütörtökön menjek... egyébként irhatsz nyugodtan az aupairnek aki elötted volt.

2014. márc. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ejj, ésn ilyet nem mernék :D .. mármint, hogy ilyen septébe repcsire is szálljak :D .. per lehet most csak az első alkalom miatti stressz beszél belőlem :D ... de te sosem féltél, utolsó, hogy esetleg valami galiba beüt? Mert azért izrael sem a legbiztonságosabb országok közé tartozik :D
2014. márc. 12. 13:50
 9/11 anonim ***** válasza:
nem, nem féltem..eszembe se jutott félni. :D néha azt se tudtam kik várnak majd a reptéren.. pl. egyszer a család soförje várt :D 19 évesen mentem ki igy elöször aupairnek.
2014. márc. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát, így olvasgatva, elég nagy másod volt, hogy nem esett bajod :D ... bár néha jó ha ilyen merész az ember, mert én már annyira túlpögök dolgokon, hogy el sem indulok soha sehová :/. Még ezen a mostanin is filózok...
2014. márc. 12. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!