Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú az osztályomban,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GyBlanka54 kérdése:

Van egy fiú az osztályomban, aki ashem bejön, de nem vagyok biztos benne, hogy én is neki, egítrtek, pls? A troll válaszokat kérlek mellőzzétek, velem még sosem volt ilyen, és teljesen összezavar a dolog.

Figyelt kérdés

Na szóval, nagy osztályunk van, 35-en vagyunk, két csoportra bontottak minket, és a fiút alig látom, mert a másik csopiban van, tavaly, amikor barátnőm elment félévkor, nert elköltöztek (már visszajött) a fiú köszönt nekem, amit furcsànak tartottam, mert azelőtt nen köszönt, idén meg beszélgetést kezdett velem, ami engem nagykn meglepett (de azért válaszoltam mert így illik, de eléggé ideges voltam), majd valamelyik nap az ő csoportja ment másik órára, az enyém meg maradt a teremben, csak épp átcuccoltunk egy másik padba, amíg a fiú ment kifelé én belenéztem a szemébe, majd ő is az enyémbe, és drága barátnőm azt mondta, h ő is meg én is elpirultam, és nem értem, hovy most mi van (leesett, hogy valszsg tetszik nekem, de hogy én is neki, azt nem tudom.

Meg mi a véleményetek, hpgy valaki Valentin napkor vall szerelmet a másiknak? (Szerintem romantikus)



2020. febr. 11. 20:33
 1/5 konyvkuckoo válasza:
Lehet van rá esély hogy ő is szimpatikusnak talál! Próbálj meg vele beszélgetést kezdeményezni,pl esetleg közös témának jó lehet a zene, vagy valami ilyesmi.😊
2020. febr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért szólított le, mert megszeretett volna ismerni, és végülis szimpatikusnak talált....
2020. febr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennél több jel nem kell, bejössz neki. Örülj és ne félj kezdeményezni, nem tudom milyen típusú a srác, de vannak fiúk akik nem kezdeményeznek időben vagy várnak, mert igen, nem tudják eldönteni ők sem, hogy bejönnék-e a lánynak vagy sem. Higyjétek el, nem csak ti lányok vagytok így ezzel, sokan vagyunk mi is így.

Az meg ne zavarjon, hogy zavarba vagy, vagy éppen izgatott, ideges vagy amikor beszélsz vele sok fiúnak bejön. Ami a legfontosabb sokat mosolyogj és nevess amikor rádnéz, ez nagyon nyerő tud ám lennyi hidd el nekem! Természetesen nem kell túlzásba vinni semmit, mert egy idő után taszító is tud lenni, ezért kell mértékkel, de ezt majd meglátod, adja a helyzet úgy is.

Beszélgess vele, beszéljetek meg egy közös programot valentinnapkor, mondjuk egy forrócsokit, egy kis sütit, kávét. Ha belemegy akkor tudod, hogy lehet esélyed, ha visszautasítja annak több oka is lehet, szóval még az sem sorsdöntő.

Sok sikert, szurkolok neked.

Azért majd írd meg ide kommentbe kérlek mi sült ki a dologból! ;)

Jaaa és ha hasznosnak bizonyult, egy pacsit dobhatsz. :*

2020. febr. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Beszélgettem vele, minden jel arra mutato5t, h bejövök neki, de megmondta, hogy nem jövök be neki, vagyis először úgy kezdte, hogy nem akar megbántani, meg hogy rendes lány vagyok, és hogy nem jövök be neki, sajnos, és bocsánatot kért, igen a sajnos szó is ott volt, nem mintha lenne jelentősége. Osztálytársam szerint hazudik, neki viszont annyi kapcsolata volt mint nekem, azaz semmi, egy idősebb iskerősöm, azt mondta, hogy ha tetszenék neki, akkor nem ezt mondta volna, hanem, hogy tetszem neki meg ilyenek, nem hazudna, és valljuk be, ő tapasztaltabb. De akkkr se tudom most, am kinek higgyek, vagy most mi van, de mindegy.
2020. febr. 28. 06:20
 5/5 anonim válasza:
Sztm várj egy kicsit vele lehet hogy később meg változik a véleménye... addig simán beszélgethetsz vele ilyen közömbös témákról
2020. márc. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!