Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz ha akkor szólítok le egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha akkor szólítok le egy csajt ha Ő nézz engem? Ha tegyük fel lenne egy csaj aki nekem bejön, de mivel 1 nézett rám és többször nem ezért úgy érzem, hogy felejtős a dolog? :D

Figyelt kérdés
16/f Remélem érthető a dolog:d
2016. szept. 26. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbálom értelmezni.

Kéziszótár van valakinél?


Amúgy ha neked bejön nem gáz, ha feltűnően néz, annak van oka. Az a gáz ha csak azért szeded fel v szólítod le mert néz és megakarod..

2016. szept. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor:D

Ha egy csaj nézz és tegyünk fel nekem bejön a csaj,akkor leszólítom.(Szóval ha nézz és tegyünk fel mosolyog abból nekem leesik,hogy valszeg bejövök neki)

De ha van egy csaj aki nekem tetszik,de 1x nézett rám és többször már rám sem pillant akkor ebből az esik le nekem,hogy nem jövök be neki.Szóval felesleges leszólítanom.

2016. szept. 26. 19:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Bonyolult.

Vannak ezek az önbizalomhiányos nők, akik inkább elfordulnak és oda sem néznek, mert úgysem lenne semmi, s nem nyúzzák az szívüket.


De lehet hogy semleges vagy neki, ilyenkor ha megismer akkor lehet hogy :) lesz valami


Ennyiből nem lehet tudni, lehet hogy csak odapillantoz, de abszolút nem vagy a zsánere.

2016. szept. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A tekintetéből lehet sokszor rájönni.

De amúgy ha nem néz is odamehetsz, nem veszthetsz vele semmit. Úgy is örülni fog, hogy legalább valakit érdekel. Persze, ha nem olyan a stílusod, hogy sértésnek veszi. :D

2016. szept. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!