Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek mik a bevált módszereit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mik a bevált módszereite ka viszonzatlam szerelem ellen?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy m isegített át titeket hasonló helyzeten mert akibe én belezúgtam most sajnos esélyem sincs nála viszont rossz szokásom hogy túltolom ezeket és teljesen belehabarodtam a lányba mert közbe jóba is vagyunk csak nem úgy. Jól esne pár tipp 18F

2020. febr. 13. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Idő. Tudom, hogy ez olyan tipikus dumának tűnik, de amikor velem történt hasonló akkor sokat segített az idő. Illetve próbáld meg magadat valamivel lefoglalni, mondjuk járj el a barátaiddal vagy keress valami hobbit. Csak ne folyamatosan ezen gondolkodj és járasd az agyad. Mi miatt esélytelen a dolog?
2020. febr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Stark2000 ***** válasza:
Leszrom. :D
2020. febr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Mondj neki valamit amivel örökre vérig sérted vagy csinálj olyat ami után rád sem bír nézni többet. Különben csak magaddal **szol ki.
2020. febr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én elég sok mindent megpróbáltam, de egy dolog volt, ami tényleg működött is. Írj privát és leírom ott, ide nem szeretném.
2020. febr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!