Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valamilyen TÉNYLEG BEVÁLT...

Valamilyen TÉNYLEG BEVÁLT szerelmi mágiát/kötést tudtok?

Figyelt kérdés
Meg regebben baratnom mondta,hogy olvasta,hogyha leírja egy papirra a szerelme nevet es azt a gyertya viaszaval megpecsételi ,majd aznap vagy harmadikon napon(annyira nem emlékszek) elegeti ezt a papirt a gyertya lángjával es a hamvait kidobja az ablakon. O ezt kipróbálta es be is valt azt mondta. Kivancsi lennek ti mit tudtok?

2017. nov. 18. 11:14
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Tudok egy tutit. Irok priviben.
2017. nov. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Egyet tudok, házasság. Az összes többit felejtsd el.
2017. nov. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Nem lètezik mágia ès ez így van jól.
2017. nov. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha szerinted nem letezik akkor mit keresel itt? :D
2017. nov. 18. 12:21
 5/10 Captain Logic ***** válasza:
40%
Én pl a főoldalon nézegetem a kérdéseket, és az ilyen hülyeségekre mindig rányomok, mert érdekelnek a válaszok…
2017. nov. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
Azèrt írtam, hogy nem lètezik, mert így van jól.
2017. nov. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerelmi MÁGIA

Érted mi ez? MÁGIA

Ez csak az ÖRDÖGHÖZ visz közelebb...

Ezért nem is hiszek én se benne...

2017. nov. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
35%
Házasságlevél...
2017. nov. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező!

Elárulnád, hogy egy ilyen fontos dologban miért akarsz rákényszeríteni valakit, hogy olyat tegyen, amit nem akarna?


Ezen kívül miért szeretnél játszani olyan erőkkel, amelyekhez nem értesz? Nem gondolod, hogy esetleg mellékhatása is lehet? Akár nagyon csúnya is?

2017. nov. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Luxorina válasza:
50%

Létezik szerelmi mágia, a legerősebb a szerelmi kötés. Ezt a varázslatot profi, avatott mágus végezheti el, és akkor hatásos lesz. Ám a legtöbb esetben ez ártalmas dolog. Egyrészt azért, mert a párod akarta ellen cselekszel, másrészt a te oldaladról, most jónak látod, az a vágyad, hogy együtt legyetek, de később amikor a kapcsolatotok esetleg már nem lesz jó mint most, nem tudsz belőle kilépni, mert az érezheted "valami hozzá köt".

Szóva

2017. nov. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!