Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy ne vörösöd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne vörösödjek el egy fiú közelében?

Figyelt kérdés
Ha a barátnőm felhozza ezt a fiút elkezdek idétlenül vigyorogni, és elvörösödöm. Igaz, hogy ez a fiú is tiszta vörös amikor a barátai felém lögdösik. Így felváltva vörösödünk, és az osztály társaink nagyon jól szórakoznak rajtunk. Mit csináljak a mosolygás és a vörösödés ellen? Ez az egész egyre kínosabb hejzeteket okoz.

2020. febr. 21. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:

helyzeteket*


Írj rá, hogy lenne-e kedve eljönni fagyizni, télen

2020. febr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A mi osztályunkban ez az első olyan igazi komolyabb szerelem, ezért ilyen még sosem volt, és mind a ketten elég visszafogottak vagyunk.
2020. febr. 21. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezért lenne ha példát mutatnátok
2020. febr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem tudod szabályozni,

Max ha nem gondolsz arra, hogy örülsz neki, bár lehet, hogy ha megpróbálod nem tudatosítani, akkoris magától az örömérzettől is elpirulsz. PLáne, amikor rájösz, hogy sokan néznek:D Tehát nem nagyon tudom, hogy ezt lehet-e. Talán nagyon nagy önuralommal, hogy ne arra fókuszálj, hogy örülsz neki, meghogy megint látni fogják mások, hogy elpirultál.

2020. febr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Kapj hirtelen májkárosodást és akkor már sárgulni fogsz.
2020. febr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon aranyos:) ne probald elrejteni,hiszen ez velunk szuletett dolog...:D a legtobb fiu elvezi ha elpirul MIATTUK egy lany.Es szerintem ha egy fiu ilyen pirulos az meg aranyosabb.Sok sikert!!
2020. febr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Keféljetek. Nincs csodálatosabb mint két szerelmes testi kapcsolódása
2021. júl. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!