Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elhívtam a fiút találkozni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam a fiút találkozni, van rá esély, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Egy suliba jarunk, evfolyamtarsak vagyunk, egy visszahuzodo, csendes fiurol van szo.messengeren eleg sokat beszelgettunk, akkor is en irtam ra (ketszer) és ő nem írt vissza utoljára.Mára megbeszeltuk ,h talalkozunk az egyik szunetben, ez nem jott ossze, szoval ma megkerdeztem ,hogy van-e kedve talalkozni valamikor, azt mondta persze, és jovohet hetvegere beszeltuk meg.

A legvegen igaz csak egy emojit irtam ,de erre sem reagalt semmit.illetve mit csinaljunk a legelso talin?



2020. febr. 28. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ezt igazan az elso tali utan tudod eldonteni. Viszont ennyire ne legyel ramenos, meg akkor se, ha o visszahuzodo. Elso talinak kave, vagy seta, de ne mozi, mert ott nem tudtok beszelgetni
2020. febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%
Szintén félénk fiúval bajlódtam az elmúlt időszakban. NE legyél rámenős, NE erőltess semmit, hagyd, hogy Ő kezdeményezzen néha. Az első találkozás után le kéne vágnod, hogy mi a szitu. 17/L
2020. febr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!