Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek? Ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Ez miért történik velem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy kicsit összecsaptak a fejem felett a hullámok és nem bírtam. Szakítottam a barátommal 1,5 év után, nagyon sokat tanultam, semmire nem volt időm, edzés, stressz és teljesen kiakadtam. Ezért 1 hétre átköltöztem a nővéremék vendégszobája. Most egy hetet hiányzók a suliból is (sosem szoktam), minden különóramat lemondtam és egész nap csak a természetben vagyok, mindent lerajzolok, aztán otthon megfestem. Az első napon vagyis szerdán a viadukton ültem és rajzoltam a tájat, amikor mellém ült egy srác és megdícsérte a rajzomat. Órákig beszélgettünk, jól elvoltunk. Aztán elkérte a telómat hogy valamit megnézzen, de miután elment akkor láttam hogy bele írta a nevét, számát és hogy holnap (csütörtökön) hol mikor találkozzunk. Szóval azóta szerintem románc alakul köztünk, sétálgatunk, beszélgetünk, egymást rajzoljuk (mert ő is rajzol, fest) és egyépként sokkal szebbnek rajzol mint amilyen vagyok... viszont én nem ez a mindennek a közepébe bele, meg gyorsan haladás, de vele ilyen. Olyan mintha évek óta ismerném, fél szavakból érti mit szeretnék és én is őt. Tegnap hazakísért és a nővérem pont akkor jött a postáért szóval bemutattam őket egymásnak, a nővérem behívta egy teára a srác elmesélte hogy találkoztunk, meg mesélt magáról, meg beszélgettünk. És ezek után a nővérem azt mondta hogy látja hogy beleszerettem, és megérti és nagyon összeillenénk, csomót beszélgettünk erről és azt mondta ne hagyjam futni. Igaz hogy már most sokkal jobban kötődöm hozzá mint a barátomhoz valaha. De ebbe belevágni nagyon merész dolog és ő nagyon más mint amilyen fiúkkal eddig voltam. Szerintetek mi lenne a helyes dörtés? Az agyamat vagy a szívemet (és a nővérem szavát) kövessem? 17L mindenkinek előre köszi!

2020. febr. 29. 14:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Kicsit össze-vissza lett bocsánat és azt kihagytam bár elég fontos. Hogy én múlthéten ismertem meg és ezen a héten már járok suliba, de a nővéreméknél lakom. Így pontos!!!!
2020. febr. 29. 14:43
 2/7 A kérdező kommentje:
*Én nem ilyen gyorsan haladós típus vagyok...
2020. febr. 29. 14:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor élsz igazán ha a szívedet követed, persze józan ész határain belül, de ez pl egy olyan eset amikor igenis a szívedre kell hallgatnod!😀

F

2020. febr. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a szívedre hallgass! :)
2020. febr. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nagyon szerencsés vagy! <3
2020. febr. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 hogy érted?
2020. febr. 29. 16:09
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg vele. Látszik mennyire összeilletek és mennyire megértitek egymást, szerintem megér egy próbát.
2020. febr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!