Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mikor fogjam meg a kezét?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogjam meg a kezét?

Figyelt kérdés
Már alakulóban van a kapcsolatunk de még nem a barátnőm. Fogjam meg a kezét? Vagy ne? És hogyan, mi a tökéletes időpont rá?

2020. márc. 1. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
inkább fogjad meg a farkát
2020. márc. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%

Fogd, persze!


A tökéletes időpontot nem értem? Mire gondolsz? 13:43-kor?

2020. márc. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk úgy tökéletes időpont hogy hol vagy mikor pl. Séta közben vagy a buszon ülve vagy ilyesmi
2020. márc. 2. 00:02
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nincs jelentősége. Ha visszahúzódóbb alkat, akkor inkább, mikor kettesben vagytok, sétánál. Ha nem, akkor minél előbb :)
2020. márc. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem az első csók után

Nekünk úgy volt és szerintem így volt tökéletes (legalábbis nekem)

2020. márc. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mikor legközelebb találkoztok és közel vagytok egymáshoz séta közben megfogod a kezét. Ennyi. Felesleges túlbonyolítani. :) Ha tetszik a lány és szeretnéd, hogy a barátnőd legyen, lépj minél előbb, mert a végén azt fogja hinni, nem szeretnél tőle semmit.

Volt egy fiú akivel találkoztunk néha, de én nem tudtam pontosan, hogy mit szeretne tőlem. Azt hittem barátkozni szeretne, mert semmi olyat nem tett, ami miatt azt gondoltam volna, hogy többet szeretne. Később derült csak ki, hogy ő az elejétől többet szeretett volna tőlem barátságnál, csak nem mert lépni. Azt mondta, nem tudta, hogyan és mikor kellene megfogni a kezem, mi a tökéletes pillanat.

2020. márc. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!