Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Már régebb óta nagyon szimpatikus számomra egy évfolyamtárs lány (végzősök vagyunk mindketten), többször is néztük egymást szünetekben. Múlt héten az egyik barátnője révén megtudtam, hogy állítólag én is bejövök neki. Hétfőn odamentem hozzá és egyenesen, őszintén megmondtam neki, hogy szimpatikus, suli után beülhetnénk egyet sütizni valahová. Erre csak annyit mondott, hogy még átgondolja, majd egyből ott is hagyott (hozzáteszem eléggé meglepte, hogy odamentem hozzá, teljesen kitágultak a pupillái, bár az én szívem is majd kiesett a helyéről, annyira izgultam). Azóta bejelöltem facebook-on, visszajelölt, de hiába írtam rá és kérdeztem meg hogy döntött, megnézte de nem írt vissza. Suliban amint meglátott elfordult és "elmenekült".


Egyszerre érthetetlen és kellemetlen számomra a helyzet.

Nem értem a reakcióját, éjszakanem tudok aludni, ezen kattog az agyam, hogy most miért van ez. Szerintetek mégsem jövök be neki, vagy egyszerűen még ennyire éretlen és nem tud mit kezdeni a helyzettel?



2020. márc. 4. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen lányok csak rínyálni tudnak ha összejösz mással.

Ha enyire menekül akk hagyd és keress magadnak mást.

2020. márc. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, megijedt. Bár ha végzősök vagytok, akkor gondolom már 18éves. Szóval lehet,csak tette az agyát. Nem tudom. ne írj neki, aztán lehet,majd piszkálni fogja a csőrét, hogy miért nem keresed, és a végén maj dő fog neked írni.
2020. márc. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne foglalkozz ezzel a lánnyal. Te megtetted a lépéseket felé, ő pedig elég értetlenül viselkedett. Én úgy gondolom ha igazán tetszettél volna neki, akkor igent mondd vagy ha akkor ott annyira meglepetten érte őt, akkor arra reagált volna amikor írtál neki. Te többet nem tudsz tenni az ügy érdekében.
2020. márc. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!