Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik így ez a srác?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így ez a srác?

Figyelt kérdés

Van egy srác az osztályomban, aki állandóan néz és mosolyog rám. Róla azt kell tudni, hogy viszonylag menőnek számít, én pedig inkább picit vissza húzódóbb vagyok.

A suli utolsó napjaiban beszélgettem a barátnőimmel szünetben, és ő már egy 5 perce állt mögöttem és babrált valamivel, ez egy idő után feltűnt majd megkérdeztem segíthetek e valamiben, amire a gyors válasza az volt hogy aaaaa neeem köszi és kisuhant a terembőlxd

Állandóan ezt csinálja, órákon és most a szalcsis próbákon is.

Valaki vélemény hogy miért viselkedik így?

Kielemzi a társasági életemet, a személyiségemet vagy többet is akar és azért bámul?



2019. júl. 22. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2019. júl. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mind a ketten 18
2019. júl. 23. 09:25
 3/3 anonim válasza:
Sok mindentol fugghet hogy mit szeretne. Mivel ha mas lanyokkal is ilyen hgy mosoyog rajuk akkor lehet irantad se erez tobbet. De ha nem akkor szerintem nagy az esely hogy bejossz neki csak kicsit felenk ilyen teren
2019. júl. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!