Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szólítsam meg? Részlete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam meg? Részletek lent

Figyelt kérdés

Help meee.


Az előttünk lévő házban lakik egy fiú, akibe első látásra belezúgtam. Minden reggel látom, mikor megy iskolába. Sajnos pont a másik irányba jár középiskolába, mint én, de hála legalább közel lakik.

Szóval...

Mindig van szemkontaktus reggelente, néha-néha pici mosoly is, de ez megy már 2 hete. Megszeretnék többet tudni róla. Hogy tegyem?

Sajnos tényleg semmit nem tudok róla. Vártam a barátnőmre, és akkor láttam meg először. Sose láttam még ezelőtt.

Ötletek? Nagyon szeretném, hogy legyen köztünk valami, de nincs ötletem, hogy hogyan közeledjek felé/hogyan szólítsam meg.

/normális válaszokat írjatok/

17/L



2020. márc. 7. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, eddig még nem láttalak itt. Most költöztetek ide?
2020. márc. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%

Nézz nyomozós filmeket :)

Turkálj a szemetükben, hátha megtudsz valamit a szokásairól.

Kövesd őt, figyeld meg az ablakon át.

Majd ha eleget tudsz róla, rabold el.

Vizes folytó technikát ajánlom, hamar azt fogja mondani, hogy egy pár vagytok :)

2020. márc. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első, köszi, nem rossz ötlet.

Második: Fojtogatni nem akarom:(( XDD (de amúgy értékelem a hozzászólásod :"D)

2020. márc. 7. 17:17
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd és mosolyogj tovább. Ha tényleg mindennap látod akár rá is köszönhetsz.
2020. márc. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!