Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti mit csináltok, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit csináltok, ha szerelmesek vagytok egy lányba? Már régóta ezen gondolkodom. :D (Részletek lennt)

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy mondjuk ha egy lány szerelmes, akkor pl. csak úgy leirkálják a srác nevét valamilyen füzetbe, napi szinten figyelik a közösségi oldalait, képeket gyűjtenek róla, meg ilyenek, ami engem már semelyik lánynál nem lep meg, viszont arra lennék kíváncsi, hogy a fiúknak vannak ilyen "szokásai", amikor szerelmesek egy lányba/tetszik nekik?

Lehet, hogy hülyén hangzik a kérdés, de tényleg kíváncsi vagyok rá. :)


Kérlek értelmes válaszolat írjatok!



2019. aug. 9. 13:00
 1/5 TheHoboKingdev ***** válasza:
83%

A fiúk, ha tetszik valaki nekik, odamennek és beszélgetnek vele.Vagy ráírnak, megbeszélnek egy találkozást.Amúgy minden fiú más.Én nem szeretem ezeket a dolgokat, hisz semmit nem csinál, hogy közelebb kerüljek hozzá. Meg szerintem a fiúknak nem tesz jót, ha túlságosan ilyeneket csinál. Fogd fel úgy, hogy a fiúk azt akarják, hogy a lányok keressék őket.Csak nekünk kell elkezdeni.


16F

2019. aug. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Hát én pl. egész nap rá szoktam gondolni (már amikor szerelmes vagyok, sajnos most ez hiányzik az életemből :D), ill. ha reggel felkelek az első gondolatom, hogy vele mi lehet és nagyon erős érzést érzek, hogy ráírjak.

Ja és hát ez nem tudom mennyire jó dolog, de általában azon fantáziálok, hogy milyen szép jövőnk lenne és ezek a dolgok hasznosak célkitűzésnek.

Tudom nem valami extra és mások szokásait nem ismerem, de végülis válaszoltam :) 17/F

2019. aug. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A közösségi oldalas bennem is megvan. Nem árt "naprakésznek" lenni. És sokat gondolok rá, hogy bár itt lenne velem. Kb. ennyi :D

18/F

2019. aug. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok, de a legjobb barátom egy fiú, szóval tudok mesélni.

- a fiúk is csekkolják a kiszemeltet közösségi oldalakon

(Úgy mint mi lányok: az első posztig visszamennve, az összes szülinapi köszöntést megnézve, a tageléseket stb)

- ha találnak valami jó képet lesrceenelik (nem akarom tudni utána mi lesz azzal a képpel)

- nagyon sokat gondolnak rá

- megbeszélik valakivel (nos ez lehet ilyen fiú-lány barátság privilégium mert az én haverom mással nem beszélte meg mert kiröhögnék) szóval sokat beszél róla és tanácsokat kér... amiket persze bátortalan negcsinálni, +mindig dicséri őt

- ha élőben is találkoznak megállás nélkül nézi


Persze ez csak egy “szerelmes fiú” leírása, de a tipikus lányos dolgok szerintem nem csak ránk igazak, hanem ugyanúgy a ellenkező nemből is valamennyi srácra.

2019. aug. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 ott a pont!:D 20/f
2019. aug. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!