Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan jöjjek össze egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek össze egy fiúval anélkül, hogy a barátságunk látná kárát, ha még csak nem is merek szólni neki?

Figyelt kérdés
16/L
2020. márc. 8. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most nem nagyon értem. Hogy vagytok barátok, ha nem mersz hozzászólni? Vagy az érzéseidet nem mered neki elmondani?
2020. márc. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hozzámerek szólni, csak nem merem bevallani hogy szerelmes vagyok belé.
2020. márc. 8. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez kétesélyes. Vagy ő is szeret és összejöttök, vagy nem és akkor mindennek vége. Vagy nem mondod el neki és barátok maradtok. Ha rám hallgatsz, inkább maradjatok barátok. Nem éri meg kockáztatni egy jól működő barátságot egy bizonytalan kapcsolatért.
2020. márc. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én fiú vagyok, de nekem is volt olyan lány, aki tizenévesen nagyon tetszett. Sokáig húztam, de csak elmondtam neki. S bár az érzés nem volt kölcsönös, nagyon jó barátok maradtunk utána is. Még az esküvőjére is meghívott, ahová a feleségemmel mentünk el.


Szóval emberfüggő, hogy mennyire szakad szét egy barátság, ha kiderülnek a valódi szándékok.

2020. márc. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!