Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 14 éves lány vagyok van egy...

AnonymusKérdez kérdése:

14 éves lány vagyok van egy osztálytársam (fiú) 1. osztály óta legjobb barátok vagyunk de én úgy 4-5 éve többet érzek iránta eddig még semmit se mondtam neki mert nem tudtam hogy mondjam el anélkül hogy a barátságunk tönkre hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

de most elhatároztam magam hogy kell neki mondanom valamit mert idén ballagunk és ugyan vele táncolok de ez puszta véletlen mert egy magasak vagyunk és mivel jövőre már más iskolába fogunk járni szeretném vele közölni hogy ne úgy vájjunk el hogy többé nem találkozunk A kérdés az lenne benne hogy szerintetek mit mondjak neki hogy tudja viszont barátok maradjunk? (A kecske is jól lakkot és a káposzta is megmaradt)


Én: 14 éves lány 178 cm


Ő: 15 éves fiú 182 cm



2014. okt. 5. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Házi feladat kész?
2014. okt. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen kész ha ez érdekel de pls csak értelmes válaszokat kössz
2014. okt. 5. 17:35
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Aludjal holnap iskola!
2014. okt. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menjetek a büdös pics@ba első 2! Am mondd el neki mit érzel iránta am ugyan olyan magas vok csak 13 éves az első 2 meg csicska
2014. okt. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az első 2 éééésssd ezzel bebizonyítottátok hogy vannak még köcsögök a földön a 3.nak meg köszi :)
2014. okt. 6. 06:44
 6/7 anonim válasza:
Szerintem benne lenne a dologban, de ha mégsem, akkor miért ne lehetnétek barátok? :D
2014. okt. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mert nagy valószínűséggel ő egy másik osztálytársamba szerelmes akivel régebben eggütt voltak csak nem jött össze a dolog mert a lány többet akart :(
2014. okt. 11. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!