Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meddig fog fájni a szívem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fog fájni a szívem?

Figyelt kérdés
Szerelmes lettem egy lányba,aki nagyon sokat jelentett nekem. Nemrég egész nap írogattunk, hívásoztunk órákon át és imádtam vele beszélni. Ő volt az én békém a sok nehézség elől,rá gondoltam minden nap és alig vártam mindig, hogy tudjak vele beszélni suli után. Elvarázsolt az a tény, hogy létezik olyan lány mint ő. Egy szóval,Isntenítettem. De már nem akar velem beszélni azzal az indokkal, hogy "nem tud komolyan venni". Nem beszéltünk kB 2 hétig mert azt mondta, hogy nem akar velem beszélni, de én nem bírtam nélküle és írtam neki, hogy hátha hiányzok neki én is. Elég egyértelműen lerázott. Úgy érzem, hogy azok a szép dolgok amiket mondott nekem, neki nem jelentettek semmit. Könyörögtem neki de mind hiába, úgy érzem bohócot csináltam magamból, de akkor úgy éreztem, hogy ha megbocsát nekem akkor megéri. Nélküle teljesen szétestem mostanában. 11.osztályban jelenleg van egy 4.8-as átlagom de folyamatosan rontom le mert nem tudok másra gondolni, csak rá. Közben a családból nagyon sokan kérdezik gyakran, hogy mikor lesz barátnőm meg ilyenek és ez nyomást gyakorol rám mert van most elég problémám ezzel a lánnyal és még ők is érdeklődnék állandóan. Mellesleg a szüleim is nagyon sokat veszekednek mostanában és attól félek, hogy nagy probléma van köztük. Tehát családi és szerelmi problémáim is vannak és mivel elég gyenge lelkű vagyok, attól félek, hogy egyszer csak össze roppanok lelkileg a sok nyomástól. Olyanokat csinálok amiket még soha. Undorodok magamtól és nem bírok sokszor tükörbe nézni. Azért fordulok itt segítséghez mert nem akarom senkinek személyesen ezt elmondani, mert nem akarok senkire szégyent hozni azzal, hogy ilyen gyenge fiú a fiuk/barátjuk/testvérük. Nagyon szépen megköszönném ha valaki tudna valamit tanácsolni nekem. Előre is köszönöm!

2020. márc. 8. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerkedj!
2020. márc. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
77%

Wow, hosszu történet, de a végére értem. Először is tudom mit érzel és az abszolút szar. Első kérdésedre a valaszom az, hogy addig, ameddig te úgy döntesz, hogy így akarsz élni. Nem rég én is ott voltam ahol te és én is sírtam egy fiú után akivel alapból én rontottam el a dolgokat. Utáltam magam és undorítónak tálaltam magam.

A nyár alatt minden megváltozott.

Tudom, könnyű mondani, de felejtsd el a lányt. Mármint, ne úgy hogy "jó akkor mostantól nem gondolok rá", mert akkor nyilván fogsz. Azt szeretnem, hogy magaddal foglalkozz. Dolgozz magadon es változz meg a saját érdekedben. Igen, jó vagy úgy ahogy vagy, de ahogy hozzáállsz magadhoz az egyáltalán nem. Meglátod, ha elkezded rendbehozni az életed és kevesebbet törődsz a lánnyal, egy idő után ő fogja visszasírni magát hozzad. Ez így szokott menni. És komolyan; minden egyes esetben. Ez a vonzás törvénye (illetve a taszításé). Ha valamit nagyon szeretnél és állandóan azzal foglalkozol hogy neled az nincs meg akkor olyan vagy mint vadász az erdőben aki fut a vad után. És ebben az esetben, amit akarsz, az a vad. Az állat nyilván fut előled, nem akar a vacsorád lenni. Így van ez más esetekben is.

Ha szeretnéd, írhatom tovább, hogy mit tehetnél annak érdekében hogy elkezd szeretni magad és tudok is ajánlani embereket akik hatalmas változást fognál hozni az életedben. De akár beszélhetünk is, ha gondolod.😊

2020. márc. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Stark2000 ***** válasza:
89%
Az egyik az, hogy a szavakra sosem adunk. Értem? SOHA. Mondani bármit lehet, bármikor, az semmit sem jelent. Ha valakinek vannak érzései, tettekkel is bizonyítsa, ne csak a szája járjon. Én is megjártam azt, amin most te mész keresztül. Átvertek a szép szavak erejével, elhitettek velem mindent, lehazudták a csillagos eget.. aztán faképnél hagytak magyarázat nélkül, és le is tiltottak. Az az igazság, hogy ez egy szr, kegyetlen hely. És ha hagyod magad, ha gyenge vagy, akkor bizony átvernek, kihasználnak. Nyugi, ez is egy tapasztalat az életed során, egy időszak amin át fogsz lendülni. Ha kikeveredtél ebből, erősebb leszel, és legközelebb nem fognak tudni ennyire belegázolni a lelkedbe. Az emberek tanítanak téged, még ha fájdalom útján is, de tanítanak. A gyengeséget pedig ne így fogd fel. Attól mert a társadalom úgy reagál a gyengeségre a férfiakkal kapcsolatban, hogy "old meg, férfi vagy" , az nem jelenti azt, hogy ez helyes. De, igenis engedj az érzéseidnek. Mindenkit ér csalódás, szomorúság, negatív érzelem. Az emberi természet része, miért ne mutathatnánk ki, kérhetnénk emiatt segítséget? Könyörgöm. :D
2020. márc. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Itt a 2-es válaszoló. Tudom nem szabad kérdésekre válaszolni de szerintem most nekem ezt meg kell tennem.😅

3-as, nagyban egyetértek veled, viszont szeretném ha tudnátok, hogy a világ nem feltétlenül egy rossz hely. A világ van. A dolgok vannak. Ezek semlegesek. Nincs jelentése semminek, ameddig te nem adsz nekik. Viszont a többi igaz amit mondasz. És valószínűleg pozitívan fogod fel a dolgokat csak gondoltam kicsit átírom azt amit írtál mert lehet hogy van aki így jobban megérti a lényeget.😊🌼

2020. márc. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Stark2000 ***** válasza:

3-as vagyok.

Ha pontosan kellene fogalmazzak, akkor valóban inkább úgy mondanám, hogy a világ semleges. Véleményem szerint mi tudjuk rosszá tenni, vagy épp jóvá - nyilván ez a része ember függő.

2020. márc. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!