Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Első tetoválásom lenne,...

Első tetoválásom lenne, mellkasomra szeretném, ahol a szívem van, nagyon fog fájni?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék az első percekben hisztizni, gondoltam akadnak itt olyanok, akik megosztanák velem tapasztalataikat.
2016. jún. 15. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Nem fog fájni Inkább bizsergő érzés lesz. Bár érdemi választ erre nem nagyon lehet adni, mivel mindenkinek egyéni a fájdalom-küszöbje.


Az a lényeg, hogy ott fáj jobban, ahol a bőr és a csont között vékony a hús és/vagy zsír réteg.

2016. jún. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalatból beszélve, nem fáj annyira egy tetoválás, hogy hisztizned kéne miatta, sőt még beszélgetni is tudsz közbe rendesen. 6. óra után voltam úgy, hogy húztam a szám de azt is egy szisszenés nélkül bírtam. De elvileg jól bírom, kinek milyen a fájdalom küszöbe... Ember függő. De ha átlagot kérdezel akkor nálad ha lelóg kicsit a szegycsontra ott az a rész jobban fog fájni, ha színes is lesz benne az szintén mert azt jobban bele kell dolgozni a bőrbe, mivel a színeset a bőr könnyebben kidobja. Az is számít mennyire izmos/zsíros a mellkasod. Egy véznábbnak kevesebb ott az alápárnázás szóval közelebb van a csonthoz és jobban fáj. Ha csak fekete lesz az sztem nem is fájni fog max kellemetlen. A fájdalom részt is úgy tudom leírni, hogy a kellemetlenből átmegy égőbe (mikor leég a napon) és nálam az 5.-6. óra az olyan volt, mint amikor nagyon leégsz + valami élesebb fájdalom de simán elviselhető. Remélem tudtam segíteni :D
2016. jún. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én holnap megyek,ugyanide akarok..remélem,nemfog fájni:/
2016. jún. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ugyan oda csináltattam tegnap Egyáltalán nem fáj.. ;)
2016. jún. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!