Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt álmodtam, hogy szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt álmodtam, hogy szerelmes vagyok egy lányba. Miért van ez/mit jelent? Esetleg meglehetne ismételni?

Figyelt kérdés

Először leszögezném,hogy éltemben nem voltam szerelmes,barátnőm se volt.Persze voltak fellángolások,de mindig kiábrándultam a lányból a stílusa miatt.


Na most,az álmom sztorija az volt,hogy valószínűleg évzáró volt,vagy valami rendezvény a sulinkban,mert mindketten szépruhában voltunk.Tehát,úgy kezdődött,hogy lejöttem a földszintre és ott egy csoport gyerek táncolt.Beszálltam én is,de valami rettentő béna voltam,a többiek röhögtek rajtam,én elvonultam valahova,és ekkor odajött hozzám ez a lány....(aki az én ízlésemnek A TÖKÉLETES LÁNY volt:okos,kedves,gyönyörű,jó volt vele beszélgetni,ápolt...) és elkezdtünk beszélgetni majd csókolózni.És a csók közben ébredtem fel,és azóta szinte csak rá gondolok,annyira szeretném mégegyszer átélni ezt álomban.(Nyílván,erről nem csak álmodozni kéne...de olyan jól esett.+Azért is volt olyan jó mert ez a lány tényleg tökéletes volt nekem..a mai lányok meg..nem általánosítok,de legalábbis az osztály/évfolyamtársaim szörnyen bunkóak.

Viszont plusz információ,hogy ezt a lányt szerintem nem ismertem,tehát nem osztály/évfolyamtárs,nem régi ismerős,semmi ilyesmi....

Tudom,hogy hülye kérdés,és valószínűleg most sokan egy hülye életképtelen srácnak gondoltok,de remélem a fogalmazásomból azért lejön,hogy értelmes srác vagyok,csak kíváncsi. :D

Segítségeteket,válaszaitokat előre is nagyon szépen köszönöm!



2020. márc. 18. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg emlékezni arra, hogy milyen volt az arca (habár jó esetben ha mindig rágondolsz, akkor gondolom nem felejtetted el), kérj meg valami profi rajzművészt, hogy az információk alapján rajzolja le, és ha a rajzon jól van ábrázolva, akkor mutogasd meg néhány helyen, hátha valaki ismeri azt a lányt, de aztán az is lehet, hogy rögtön holnap (vagy az első nap, amikortól vissza kell menni a suliba) összetalálkoztok az utcán vagy valahol. Ki tudja, lehet, hogy ő meg éppen rólad álmodott/fog álmodni.
2020. márc. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Tudom,hogy hülye kérdés,és valószínűleg most sokan egy hülye életképtelen srácnak gondoltok,de remélem a fogalmazásomból azért lejön,hogy értelmes srác vagyok,csak kíváncsi. :D"

Ezzen valahogy elnevettem magam(nem rosszból.Aranyos volt)Amit az első írt az jó ötlet.Szerintem ha nem lenne karantén megtalálnád könnyen utcán is.(Már mint az agyad képtelen egy arcot formálni,így ennek a lánynak létezni kell.)

Sok sikert a megtalálásához :D

2020. márc. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Sajnos már pontosan nem emlékszek az arcára (emiatt is kár,hogy nem tudom mégegyszer átélni az álmot:D)Olyan fruszráló,hogy nem tudom vissza idézni az arcát..arra emlékszek hogy egy ilyen kis rózsaszín lezser,nyári ruhát viselt,és arra is,hogy abban a suliban voltunk amibe járok.


#1 Jó lenne ha ő is álmodna rólam :D

#2 Akkor szerinted valahol már láttam ezt a lányt,csak nem emlékeztem rá?


Bocsi hogy ennyit pörgök rajta,csak tényleg olyan jól esett,hogy van valakim...és olyan valóságosnak érződött.

Mégegyszer köszönöm a válaszokat,tanácsokat,na meg a jó kívánságokat is!

2020. márc. 18. 17:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Talán valahogy mégis tudnék segíteni. (#1 vagyok)

A Tanulom Magam nevű YouTube csatornán van egy videó, ami tippeket ad a tudatos álmodáshoz kezdőknek: [link]

De ha mondjuk a lány meg pont rólad álmodott, akkor lehet, hogy mondjuk ő fog téged megtalálni.

2020. márc. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2# vagyok és igen,kitudja karantén után találkozhatok.Amikor elsőre vagy szerelmes az tényleg különleges úgyhogy,azért szurkolok.Én azt is olvastam hogy az agyunk nem tud különbséget tenni az álom vagy valóság között,ha nem tudatosan álmodsz.Amúgy lehet tudatos álmodással tudnád látni,de ebbe nem vagyok biztos.(Azt ne kérdezd hogy,mivel én se tudok)
2020. márc. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak olyan emberről/helyről tudsz álmodni amit már láttál, az agyad nem tud embereket kreálni, már láttad az utcán, vagy valahol, csak nem vetted észre, az agyad meg megjegyezte és némi változtatással beletette az álmodba. Szóval létezik ez a lány, lehet kicsit dundibb vagy nem olyan a szemöldöke, de létezik. Viszont nem valószínű, hogy meg fogod találni :// találsz jobban, vagy olyat aki hasonlít rá.
2020. márc. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!