Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináltok, ha unatkoztok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok, ha unatkoztok, mert nem szerelmes belétek az, akibe ti viszont igen?

Figyelt kérdés
2020. márc. 8. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Emiatt nem unatkozni szokás, hanem szenvedni.


Amúgy én elterelem a gondolataimat, sorozatot nézek, vagy olvasok, a lényeg, hogy ne legyen alkalmam a saját gondjaimon gondolkozni. Aztán pár hét alatt túl vagyok rajta.

2020. márc. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Kiderítem hogy tényleg nem szerelmes e belém, plusz megpróbálom felszedni
2020. márc. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Stark2000 ***** válasza:
100%
Foglalkozok más dologgal. Minek stresszeljek azon, hogy a másik nem akar tőlem semmit? Kis gyász idő, de az élet megy tovább.
2020. márc. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 fabijoe válasza:
100%
Ha unatkozol, nem vagy szerelmes. Akkor meg nem mindegy?
2020. márc. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 De La Cruse ***** válasza:

Minden férfinek jó ha talál egy célt amit el akar érni.

Többnyire az éerdeklődési köréből.

Aki erre rászánja az idejét, energiáját az elfelejti a lányt aki nem szereti őt viszont de ugyanazon a területen talál más lányokat akiknek tetszeni fog az elszántsága, az elhivatottsága és ettől vonzódni kezdenek hozzá.

Nagyon férfias dolog ami megmutatja az ember karizmatikus énjét.

Segíts árvákon, özvegyeken, ossz ételt a szegényeknek, vagy ruhát. Vegyél tüzelőt télire szegényeknek és ha ilyeneket csinálsz egyedül vagy akár segélyszervezetekben akkor sokkal jobbat is kapsz majd mint aki rád sem néz.

2020. márc. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bisztps, hogy nem szeret viszont? Volt már velem, hogy egy fiú elég látványosan érdeklődött irántam, elkültem, mert nem tudtam mit akarok, féltem az egésztől. Aztán tett valami olyat amitől beleszerettem.
2020. márc. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem mondta ki, hogy nem szeret, de elég egyértelmű jeleit mutatja.
2020. márc. 21. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!