Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak hogy szeressen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy szeressen belém egy lány? Aki tetszik 3 eve ismerjük egymast es baratok vagyunk

Figyelt kérdés
Vagy hogy tudhatom meg h en tetszek e neki ?

2020. márc. 18. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
3 éve ismeritek egymást, vagy 3 éve tetszik és ismeretlen még, hogy mennyi ideje ismeritek egymást? 3 év alatt nem alakult ki több? Az így kicsit reménytelen szerelemnek tűnik. Nem erőltetheted, ha nem akarja. Max jeleket adsz neki, aztán kiderül.
2020. márc. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
3 eve ismerjük egymast minden honapba szoktunk kimenni ugy többen inni meg igy bárba , ja es mien jeleket ?
2020. márc. 19. 13:05
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak most kezdett tetszeni , ja es amugy köszi a választ .
2020. márc. 19. 13:06
 4/8 anonim ***** válasza:
mondj picit többet, volt már olyan jel, ami arra utalt, hogy neki is bejössz? milyen a kapcsolatotok?
2020. márc. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Haat nm tudom szerintem nm volt ,haat eleg jo eltudunk beszelgetni meg minden...
2020. márc. 19. 19:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ez tényleg kevés infó...

Mennyi idősek vagytok?

A jel az, amikor pl a lány pupillái tágulnak ami azt jelenti hogy tetszel neki, ez egy nem tudatos cselekedet, nem lehet irányítani. De a legkönnyebben észrevehető, hogy amikor beszélsz vele, akkor mélyen a szemedbe néz e, vagy elkapja a tekintetedet, majd elnéz, mert akkor zavarban van.

Ha ültök, akkor a lábfeje feléd mutat vagy csak a feje néz felé? Ezek ugyanolyanok, mint a szavak, fontosak, súlyosak.

2020. márc. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én 19 ő 18 valami tipp h szeressen belem vagy bármi ?
2020. márc. 19. 22:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Leírtam. Jelek!!! Figyeld meg mikor taliztok, amiket mondtam, csak akkor segíthetünk, ha tudjuk hogy mennyire félős/bevállalós.
2020. márc. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!